Seriously Crazy Fans (3)

25. května 2012 v 22:04 | Schulli |  Seriously Crazy Fans

Tak tady je další část povídky x) přidala jsem obrázky, aby jste si to mohli líp představit :D Doufám, že to alespoň někdo čte xD A jestli ne, tak to prosím Vás šiřte dál :D A svoje názory pište do komentů :D Dost keců :D Jděte číst x)
Když jsem vyběhl po schodech, narazil jsem na Profesora Buckleyho, nevrlého buldoka se smutnýma očima, který ovšem nevypadal jako normálně, protože byl navlečený do vězeňského oblečku. Mikey si zase hrál.
Musím už konečně Mikešovi domluvit, to že je na svůj věk tak infantilní ještě docela chápu, ale psy z toho může vynechat. Obešel jsem tedy profesora a namířil si to do svého pokoje. Vešel jsem a namířil si to k oknu, abych se podíval, jestli se neděje něco zajímavýho u sousedů. U Armstrongů se nic moc nedělo až na to, že se tam Billie procházel v pruhovaných plavkách, které lze vidět ve starých filmech, ale to není nic neobvyklého.


Kouknul jsem se na hodiny, bylo půl šestý, takže za chvíli bude večeře, ale to mi stejně nezabránilo v tom, abych si ještě chvíli četl.


'Severusi...prosím...' 'Avada Kedavra!'

Proč to kurva Snape udělal? Na to se budu muset zeptat Franka, přece jenom jsem nečetl půlku knížky. Pak jsem si ale uvědomil, že ani nevím, jestli se se mnou Frank bude bavit.

Možná bych nad tím ještě chvíli přemýšlel, kdybych nezaslechl zvuk vuvuzely, kterou jsme Bobovi koupili, aby nás mohl svolávat k večeři a nemusel si přitom vyřvat hlasivky.

Tak jsem se zvedl, zavřel knížku a vyšel z pokoje. Naproti mě právě vycházel Frank, ale já mu nic neřekl, jen jsem pokračoval dál po schodech a v podstatě šel po vůni. Vážně to kurevsky dobře vonělo. Když jsem vešel do jídelny, Bob pobíhal v zástěře s kytičkovaným vzorem, protože pořád odmítal nosit tu, co sem mu koupil k Vánocům a která zobrazovala tělo vymakanýho chlápka ve spodním prádle.

Mikey s Rayem už seděli na svých místech naproti sobě, já jsem si sedl na svoje místo vedle Mikeyho. A začal jsem zírat na zatím prázdnou sklenici. Hned po mě přišel Frank a sedl si naproti mě. Nic neřekl, a ani kdyby chtěl tak by nemohl, protože Bob už začal servírovat jeho mistrovské dílo.

Samozřejmě si neodpustil jeho uštěpačné průpovídky o tom, že nebýt jeho tak bysme přežívali jenom o donáškové službě. A že můžeme být rádi, že se každý den piplá v kuchyni, zatímco my se všude možně válíme.

Když konečně usedl na svoje místo v čele stolu, kam si sedal vždy, aby na nás viděl, jak se na jeho jídlo tváříme, protože i přes všechny kecy ho zajímal náš názor, začali jsme jíst.

Mikey se samozřejmě začal v jídle vrtat a tak jsem mu dal pohlavek, aby se vzpamatoval.

''Mikey kurva jez pořádně, nechci mít bráchu anorektika.''

Mikes jenom přikývnul a snažil se jíst, i když co nejméně. Bob si samozřejmě nemohl nechat ujít příležitost do mě rýpat a spustil.


''Tak co Gee, už jsi v pořádku? Nebo ještě pořád musíš tak ustavičně nad něčím přemýšlet?'' řekl Bob vesele. Mám dojem, že se na mě Frank vyděšeně podíval, asi si myslel, že jsem Bobovi něco řekl.


Zabiju tě Bobe!!! ''Jo jsem v pohodě, proč bych nebyl?'' odpověděl jsem. Co si sakra myslí? Že se mě tady bude vyptávat? Přede všema? Ufff budu se z toho muset nějak vykroutit.


''No, já jen žes dneska tak hypnotizoval to kafe.''opáčil Bob. Grr!


''To jsem jenom přemýšlel, jestli ty srdíčkovaný trenkáče, co jsem našel v koupelně, jsou opravdu tvoje nebo jestli jsou tuhle Franka.''


''No dovol!'' vyjekli najednou Bob i Frank. Přičemž Bob celý zrudnul a Frank se na mě zase tak nervózně podíval. Asi nečekal, že se mnou bude ještě dneska muset nějak komunikovat.


Pak už bylo ticho a bylo slyšet jenom cinkání příborů o talíře. Když jsme dojedli, všichni se začali zvedat a Bob jenom prohlásil ''Dneska je řada na Frankovi a Gerardovi, padejte umějt nádobí, já si jdu lehnout.'' a odešel z místnosti společně s Rayem a Mikešem.

Podíval jsem se na Franka a v jeho očích se zračilo to, co jsem si já myslel.

A kurva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abbey12345 Abbey12345 | 26. května 2012 v 16:39 | Reagovat

A kurva :D a Billie v pruhovaných plavkách :-D  :-D co k tomu dodat? jen tak dál, je to úžasný ;-)

2 Schulli & Terkie Schulli & Terkie | Web | 26. května 2012 v 16:43 | Reagovat

[1]: Děkuji, děkuji :D Doufám, že se to bude líbit i dál :D

3 Valence poison Valence poison | Web | 26. května 2012 v 19:37 | Reagovat

Hahaha :) :) :) ''Mikey kurva jez pořádně, nechci mít bráchu anorektika.'' Som mala z toho záchvat smiechu :) :) :) xD :D :D :D Júúj :) Fest dobré to je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama