Seriously Crazy Fans (4)

26. května 2012 v 17:04 | Schulli |  Seriously Crazy Fans
Dobře nebudu nic odkládat a tady je další část :D Očekávám komentáře ^^ :DJako bysme se domluvili, jsem já začal sbírat talíře a příbory a Frank odešel do kuchyně připravit vodu. Sakra, proč jsme tenkrát nekoupili tu myčku? Bylo by to teď mnohem jednodušší. Sice jsem si chtěl s Frankem promluvit, ale chtěl jsem se na to nejdřív připravit. Tohle bylo zpropadeně nečekané.

Když už jsem měl všechno posbíráno a už jsem příchod do kuchyně nemohl dál odkládat, zhluboka jsem se nadechl a vkročil do jámy lvové. Frank na tom s psychikou asi nebyl o nic lépe než já, protože se mu klepali ruce a každou chvíli něco vzal do ruky, aby to vzápětí zase položil zpátky.

Než abych něco odkládal, ponořil jsem ruce do připravené vody.

''Auuuu'' ta voda byla dost horká a to se mým rukám moc nelíbilo ''Ježíši Franku zředil jsi to vůbec studenou?''

''Promiň! Já jsem trochu mimo. Asi jsem zapomněl. Jsem idiot, jsi v pořádku?'' zeptal se starostlivě s nádechem zděšení. Vážně se tvářil vyděšeně… možná se o mě bál… V duchu jsem se usmál, to se mi vážně líbilo… Gerarde, probůh vzpamatuj se, máš ruce, který maj podobnou barvu jako humr a řešíš tady, jestli se o tebe Frank strachuje!

''No ani moc ne vzhledem k tomu, že moje ruce právě nevypadají na to, že by se daly ještě na něco použít, což je mi líto, svoje ruce používám k mnoha příjemným věcem a proto je mám docela rád.'' řekl jsem a viděl Frankieho, jak pomalu zrudnul. Och, asi to chápal jako dvojsmysl… No co, nechám ho přitom, že Gerardek rád zlobí.

''Já vážně se ti moc omlouvám… nevím na, co jsem myslel…'' Co třeba na Gerardka hmm? ''Umyju to za tebe''řekl ještě trochu zrůžovělý Frank a pro jistotu si do dřezu připustil studenou vodu… Je pravda, že v páru jsou vždycky alespoň jedny ruce potřeba a vzhledem k tomu, že já jsem indisponovaný, bude muset všechno dělat Frankie…

''Tak dost, musíme si promluvit!''vyhrkl najednou Frank a plácnul přitom rukama do vody tak prudce, že mě celýho nahodil. Tím, že si chce promluvit, mi docela kazí náladu, ještě jsem se moc psychicky nepřipravil, vzhledem k tomu, že tu mám celou dobu jenom perverzní myšlenky.

''Takže teď mi chceš říkat, jakej to byl zkurvenej omyl a že sis ani v tý chvíli neuvědomil, co děláš? Spíše řečeno KOHO líbáš? Že líbáš mě, Gerarda Waye, tvýho nejlepšího kámoše a žes na mě vlastně ani nikdy jinak nemyslel? Žes jednal v afektu? Tohle všechno jsi mi chtěl říct? Protože pokud jo, tak jsem ti právě ušetřil práci!'' teprve v tu chvíli, když jsem přestal mluvit, jsem si uvědomil, že začínám natahovat a že se asi za chvíli rozbrečím.

''Ne, chtěl jsem ti říct, že jsem gay.''Tentokrát mnohem kratší, ale chápejte, že tady sem to prostě musela useknout :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abbey12345 Abbey12345 | 26. května 2012 v 18:02 | Reagovat

Opět dokonalí :D a Geeho perverzní myšlenky... :-D a hlavně další část co nejrychleji prosím :D :D

2 Valence poison Valence poison | Web | 26. května 2012 v 19:42 | Reagovat

No :) Som zvedavá čo bude ďalej :) :) :) Chytro dalšiu časť!!! :) :) :) Teším sa :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama