Seriously Crazy Fans (5)

26. května 2012 v 22:35 | Schulli |  Seriously Crazy Fans
Další část, když tak pěkně prosíte :D ^^
''Cože?!''když jsem uslyšel, jak mi poskočil hlas, měl jsem pocit, že znovu začínám mutovat. Tak tohle jsem od Franka ani v nejmenším nečekal.

''Slyšel jsi dobře, gay. A teď si o mně asi myslíš, že jsem jenom ubohá buzna, co líbá svoje kámoše, přestože jim ani neřekne, že je na kluky. Pravdou ale je, že už sem ti to chtěl delší dobu říct. Už mě užírá se před klukama přetvařovat a ještě horší to bylo, když jsem se musel přetvařovat i před tebou. Je to zlý, když má člověk nejlepšího přítele už od školy a nemůže se mu svěřit, protože se bojí, že by se ho začal štítit.'' asi jsem nebyl jediný, kdo měl na krajíčku.

Frank trochu natahoval a začaly se mu mlžit oči, chtěl bych ho obejmout, ale poznal jsem, že se nenechá dřív, než mi řekne všechno, co chce.

''Ale nejhorší na tom všem je to, že když už sem ti to chtěl říct, zjistil jsem, že ses mi začal líbit a...'' ztěžka polknul a pokračoval ''A ze dne na den to bylo horší a horší, protože jsem si čím dál tím víc uvědomoval, jakou blbost jsem nechtěně udělal, když jsem se do tebe zabouchnul, protože jsi přece jenom můj nejlepší kámoš a já tě nechci ztratit jenom kvůli tomu, že zničím naše přátelství tím, že se do tebe zamiluju. Není to tak, že jsem se teď rozhodnul, že naše přátelství zničím jenom kvůli tomu, abych dostal, co chci, ale je to tak, že už dál nemůžu. Nemůžu tě jen tak potkávat na chodbě, když vím, že ve mně vidíš jenom kamaráda.'' V tu chvíli už mu malé slzy přetekly přes okraje víček a tekly mu po tvářích.

''Nemůžu se na tebe koukat, jak naproti mně sedíš u stolu a přitom se usmíváš. Bolí mě to. Bolí mě, že jsem ti to musel všechno takhle říct, ale víc mě bolelo to, když jsi o tom vůbec nevěděl. Záviděl jsem pokaždé, když ses na někoho usmál a nebyl jsem to já. Záviděl jsem Mikeymu, protože si mohl beztrestně užívat tvé společnosti a nemohl se do tebe vůbec, kdy zamilovat, protože to je tvůj bratr. A já jsem tu v roli přítele, který má být pro toho druhého vždy oporou, ale nikdy, NIKDY, by se do něj neměl zamilovat.'' to už brečel naplno.

Nastala chvilka ticha a tak jsem se ujal slova.

''Co to tady, kurva, plácáš za blbosti? Máš mě za nějakýho homofobního kreténa?! Vždyť jsme se o gayích nikdy nebavili a ani jsem nikdy neřek, že proti nim něco mám! To bych byl sám proti sobě! Protože jestli ti to ještě nedošlo, tak já jsem taky na kluky!'' nevím proč jsem tak vyletěl, ale možná toho už je na mě za dnešek až moc. ''Já… já nemůžu… ''řekl jsem a vyběhl z místnosti. Předtím jsem ještě zahlédl Frankův šokovaný výraz.

Dneska v noci se asi ani jeden z nás v klidu nevyspí.

Ihned jsem si to namířil k sobě do pokoje. Až asi po čtvrt hodině, kdy jsem z chodby slyšel, jak klaply dveře, jsem si uvědomil, že chudák Frank musel všechno nádobí domýt a uklidit sám.

Bylo osm a já neměl co dělat. Frankovu knížku jsem teď nemohl číst ze dvou důvodů. Zaprvé by mi připomínala dnešní hádku/nehádku u mytí nádobí i Franka samotného a zadruhé jsem na čtení knížky byl opravdu myšlenkama někde úplně jinde.

Po čtvrt hodině hledání jsem našel všechno, co jsem potřeboval.

A začal jsem po dlouhé době zase kreslit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abbey12345 Abbey12345 | 27. května 2012 v 10:36 | Reagovat

Děkují :D chudáček Frankie, Gee na něj nemusel ta řvát :D

2 Schulli & Terkie Schulli & Terkie | Web | 27. května 2012 v 11:57 | Reagovat

Prostě psychické napětí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama