Seriously Crazy Fans (8)

3. června 2012 v 7:50 | Schulli |  Seriously Crazy Fans
Další díl :) Jsem ráda, že to alespoň někdo čte :D až narazíte v povídce na odkaz, tak nečekejte nic závratnýho :D jenom takovej menší doplněk, který s tim stejně nemá co dělat xD A komentáře prosím :)
Druhý den ráno jsem se probudil docela brzo. Tedy v poměru s tím výkonem, co jsem předvedl v noci. Bylo devět hodin. S klukama jsme vstávali nezávisle na sobě, protože snídani jsme si stejně dělali každý sám.


Vstal jsem tedy z postele a oblékl se. Vzal jsem si nějakou černou košili, kterou jsem našel ve skříni a černý roury. Trochu jsem si pročísnul vlasy a... no dobře stál jsem čtvrt hodiny před zrcadlem a pracně si na hlavě modeloval nedbalý rozcuch, a potom jsem ještě zaskočil do koupelny, abych si vyčistil zuby. Když jsem vyšel z koupelny, na chodbu právě vycházel Frank ze svého pokoje. Usmál se na mě a já se o něj schválně otřel, když jsem procházel kolem.


Když jsem došel do kuchyně, stál tam Mikey a vařil vodu na kafe. ''Ahoj Mikey. Uděláš mi prosím taky kafe?''zeptal jsem se.


''Čau, jo udělám.''přikývnul. Dál už jsem naší konverzaci neprotahoval a vůbec jsem nechtěl myslet na to, co včera dělal Mikes u Raye. Otočil jsem se a přešel ke skříňce, která obsahovala všechny možné druhy cereálií a müsli. Vytáhl jsem svoje oblíbené Medulinky (http://www.youtube.com/watch?v=Z1SnJD_w_cE)


Pozdravil jsem ho nazpátek a pokračoval k ledničce. Ray kolem mě prošel a zastavil se u Mikeyho. Periferním viděním jsem viděl, jak mezitím co se natahoval pro hrneček, zmáčknul Mikeymu zadek. No toto! Dělal jsem, jakože nic a urychleně jsem vyndal mlíko a potom z vedlejší skříně misku. Co nejrychleji sem si dodělal snídani a urychleně opustil místnost.


Když jsem věšel do jídelny, nikdo v ní ještě neseděl a tak jsem se usadil na své místo, ale vzápětí jsem si uvědomil, že jsem si zapomněl zkurvenou lžíci. Vstal jsem tedy a vyrazil do kuchyně. Zastavil jsem se těsně potom, co jsem vešel do kuchyně průchodem mezi ní a jídelnou. Protože jsem tam uviděl Raye, jak se líbá s Mikeym, který seděl na kuchyňské lince a přitom ho objímal nohama. Uff, to sem vidět nemusel. Naštěstí si mě ani jeden z nich nevšiml a tak jsem urychleně vycouval z místnosti. Dobře, takže moje pochybnosti ohledně vztahu mezi Mikeym a Rayem doslova shořely v základech.


Místo toho, abych se znova vracel do kuchyně a přistihl je při něčem horším, sedl jsem si na svoje místo u stolu a houkl na Mikeyho. ''Mikey, už bude to kafe? A přines mi prosím ještě lžíci! Dík!''


''Ano, hned to bude!''křiknul Mikey nazpátek lehce zadýchaným hlasem. Za chvíli vybalancoval s dvěma hrnky po okraj plnými kafem a potom je vítězně položil na stůl, hrdý na to, že je nikde nevylil. Potom ještě odněkud vyčaroval lžíci a podal mi jí.


''Díky bráško.'' usmál jsem se na Mikeyho a říkal si, že už to nebude takový prcek, jak jsem ho tam tak viděl cucat se tam s Rayem.


Po chvíli vešel i Ray se dvěma talíři. Na jednom byli čtyři rohlíky s paštikou a na druhém jenom půlka červeného grepu, do které byla zabodnutá lžička. Bylo mi celkem jasné, který talíř patří komu. Mikey si dle mého očekávání vzal ten s grepem. Zanedlouho do místnosti vešel Frank a nesl si misku s jogurtem a pomerančový džus. Usedl naproti mě a nenápadně se na mě usmál.


Po chvilce dorazil do jídelny i Bob. A tvářil se docela dost nasraně. Stoupnul si do čela stolu a zeptal se neméně nasraným hlasem. ''Můžeš mi laskavě, Gerarde, říct, kde si včera kurva byl? A ty Mikey?''


Podíval jsem se na Mikeyho. A najednou ze mě vypadlo. ''No víš, my jsme si udělali takovou bratrskou pařbu, šli jsme ven a tak.''


Mikey začal přikyvovat. Zřejmě si navzájem uděláme alibi, protože jak to tak vypadá Mikey včera taky asi chyběl ve svém pokoji, když Bob obcházel pokoje, pídíc se po svojí košili. Dovedu si představit, u koho v tu dobu byl.


Bob se stále tvářil nasraně. ''A to jste nemohli nic říct? Co si mám potom myslet?'' řekl jenom a místo toho, aby si šel sám udělat svojí snídani, sebral Rayovi z talíře jeden rohlík. Ray se zatvářil trochu šokovaně, ale radši nic neřekl. Nemohl jsem si pomoct, a jak jsem se tak koukal na Franka, natáhl jsem nohu pod stolem a zajel mu s ní do rozkroku. Frankovi z toho zaskočilo a zakuckal se. Když se přestal dusit, trochu nevěřícně se na mě podíval, ale dál už si moje osahávání nechal líbit.


Najednou Bob vykřikl.''Gerarde ty zkurvysyne, děláš si ze mě prdel?!'' Trochu jsem sebou škubnul a tím jsem v podstatě Franka kopnul mezi nohy. Ten trochu zakňučel a trochu se schoulil na židli. Co Bob kurva dělá, to si nějak zjistil, co se právě děje pod stolem?


''TY máš MOJÍ košili! A já jí včera hledal. Dělej, hned mi jí naval!'' hysterčil Bob dál, ale já jsem měl alespoň klid na duši, že neví o tý noze pod stolem. Počkat… to jako chce, abych se tu svlíkl, nebo co?


V tom mi začal zvonit mobil. ''Hele Bobe, pak ti tady klidně kvůli tý zkurvený košili udělám striptýz na stole, ale teď nech alespoň zvednout ten mobil.'' řekl jsem a rychle hovor přijmul.


''Za týden máte koncert na VansWarpetTour. Budete mít za úkol nažhavit diváky a budete, tím dělat takovou delší předehru The Used. Sestavte si seznam, toho co budete hrát. Přibližně 10 písniček, a sbalte si, za dva dny odjíždíte. Mimochodem jedete na Floridu. Ještě zavolám.'' pak už se ozvalo jenom zapípání ukončeného hovoru.


''Máme koncert.''podíval jsem se na kluky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Abbey12345 Abbey12345 | 3. června 2012 v 13:55 | Reagovat

Heh..to je dobrý! :D začíná se to rozjíždět :D Bobík by si měl taky někoho najít ať není takovej bručoun :D už se těším na další část :3

2 Valence poison Valence poison | Web | 3. června 2012 v 18:41 | Reagovat

Hehehe :)Chudák Frankie :D To muselo boleť :) ach .) Teším sa na ďalej :) :) :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama