Kawai Hawaii (2)

5. července 2012 v 10:19 | Schulli & Terkie |  Kawai Hawaii
Další část naší švihlé povídky :D Občes se tam oběvují naše průpovídky (//) Takže abychom to moc neokecávali, tady to je :D Ps:je toho docela kotel, takže příjemné počtení :DMIKEY

Prostě mě to nějak chytlo
,,Aah, ah ah
You're so good to me
Baby, baby

I wanna lock you up in my closet
When no one's around
I wanna push your hand in my pocket
Because you're allowed
I wanna drive you into the corner
And kiss you without a sound
I wanna stay this way forever
I'll say it loud'' prostě jsem si začal zpívat?


V tu chvíli mi někdo zaklepal na dveře, byl to Bob. Otevřel a zeptal jsem se ho, co chce.


,, Jen si tu Avrilku aspoň trochu ztlum, baletko. '' Řekl mi a zavřel přede mnou MÝ dveře, MÝHO pokoje. Na jeho velice lehké přání jsem rádio trochu ztlumil a dál si pobrukoval.
* You make me so hot
Make me wanna drop *…


Docela jsem se těšil na Hawai,když už byl to přeci můj výběr.


FRANK


Byl jsem v bezpečí ve svém pokoji a radši nevycházel, protože na chodbě byl na mě až příliš velký chaos. Nebalil jsem si. Ne nikam v žádném případě nepojedu. Nemám rád slunce ani moře a rozhodně nemůžu dopustit, aby mě kluci viděli v plavkách. Ano rád jsem předváděl svoje tetování a tak, ale prostě jsem nemohl dopustit, aby Mikey viděl moje špíčky. Prostě ne.


Najednou jsem na chodbě uslyšel, jak si někdo zpívá, původně jsem myslel, že je to Gee, ale jak se nakonec ukázalo, byl to Mikey. Nevím, co to zpíval, ale rozhodně to patřilo do hudby, kterou bych si v životě nepustil.


Náhle mi do pokoje bez zaklepání, vletěl Mikey s širokým úsměvem, který se pomalu vytrácel, když mě viděl ,jak sedím na zemi, opřený o zeď a nic nedělám. Především nic nebalím. Na posteli sice ležel můj černý kufr, ale byl totálně prázdný.
''Co je? Jak to že nebalíš?'' zeptal se mě Mikey.


''Víš, já nikam nechci. Prostě nejedu.'' odpověděl jsem.


''Děláš si ze mě srandu? Jasně, že jedeš!'' začal se ke mě přibližovat, ale já jsem si jenom lehl na zem, jako malé dítě, které nechce odejít z obchodu dokud nedostane svojí vytouženou hračku. Věděl jsem, že se mnou nehne, protože jsem dost pochyboval, že má takovou sílu, aby mě uzvedl.


''Nebuď jak malej Franku!'' ''Ale já sem malej!'' odpověděl jsem. Mikey jenom protočil oči a začal lítat po mém pokoji a sbíral hromadně věci a vzápětí je házel do kufru.


''Co to kruci děláš?!''


''Balím ti! Mrňousům to totiž musí vždycky obstarat nějaký starší člověk.'' Teď jsem se naštval, je totiž něco jiného, když si sám ze svých nedostatků děláte srandu vy a když to dělá někdo jiný. Otočil jsem se na břicho, abych na Mikeyho lépe viděl a trochu jsem se nafoukl. Říkal jsem si, že se prostě nezvednu a že mě nechá být, ale když jsem viděl, jak Mikey míří ke skříni, která mimo jiné obsahovala jeho fotky, vylepené po jejích dřevěných stěnách, rychle jsem se zvednul, přeběhnul místnost a pomalu vystrkal Mikeyho z pokoje.


''Dobře, dobře sbalím si sám.'' řekl jsem a on se na mě jenom usmál a odešel. Kdyby věděl, co se mnou jeho úsměv dělá...


MIKEY


Vletěl do Frankova pokoje a s úsměvem na xichtě,který se mi postupně vytrácel, protože jsem ho viděl jak je opřený o zeď a nic se u něj neděje,nebalí,prostě nic.


,,Co, je? Jak to, že nebalíš?'' optal jsem se ho s docela nechápavým výrazem.


''Víš, já nikam nechci. Prostě nejedu.'' řekl.


''Děláš si ze mě srandu? Jasně, že jedeš!'' nemohl jsem to nechat jen tak.
''Franku nebuď jako malej!''


''Ale já sem malej!'' odpověděl mi.


Bez váhání jsem se otočil a začal jsem mu balit věci,protože na dovolenou,kterou jsem vymyslel já,pojedou všichni!
''Co to kruci děláš?!'' docela dost na mě zařval.


''Balím ti! Mrňousům to totiž musí vždycky obstarat nějaký starší člověk.''


Mířil jsem ke skříni a najednou se ke mně Frank přiřítil a stoupl si před skříň a řekl ''Dobře, dobře sbalím si sám.'' . Jen jsme se na něj usmál a odešel,protože jsem věděl,že už to půjde v pohodě..


RAY
Když jsem se zavřel do pokoje, položil jsem všechny věci, co jsem nesl na postel a z rohu pokoje jsem si přitáhl kufr. Začal jsem do něj všechno skládat, aby všechno mělo svoje místo. Měl jsem rád pořádek. Když jsem se na chvíli zastavil, slyšel jsem, jak se někdo hádá. Vykoukl jsem na chodbu a zjistil, že hlasy vycházejí z Frankova pokoje. Uslyšel jsem jenom, jak Frank nadává a za chvíli se na chodbu z Frankova pokoje vyšel Mikey.


''Co se děje?'' zeptal jsem se. ''Ále Frank nechtěl balit, že nikam nejede, tak jsem mu začal balit věci sám.'' odpověděl.


''Aha…'' už, už jsem zavíral dveře, když v tom jsem viděl Boba, jak kráčí po chodbě a švihá paličkama ve vzduchu… asi imaginární bicí. ''Hej Bobe, co to vyvádíš?'' křiknul jsem na něj zrovna ve chvíli kdy s pompézní ''Ba dam dum, dum, bác'' vyhodil paličky do vzduchu. Určitě by je chytil, kdyby se neotočil za mým hlasem. A protože je nechytil, spadli mu na hlavu. A Bob se skácel na zem, asi to byla docela rána.

Rychle jsem šel k němu, ujistit se jestli je v pohodě.


BOB
Probral jsem se z bezvědomí a viděl, jak mě Rayovi zářivé oči pozorují.


,,Ježiši, Bobe, je Ti něco? Jsi v pohodě? Vypadalo to, že to byla docela rána, když si se skácel na zem.''


,, Jo, jsem v pohodě, docela to bolelo. Neměj strach, budu v pohodě '' odpověděl jsem mu, když jsem ho tak předtím poslouchal, zněl docela ustaraně.


,, Dobře. Příště si radši budu dávat pozor a budu myslet na problémy, co by se mohly stát. Fakt Ti nic není?!''


,,Jo! Opravdu mi nic není Rayi! Kdyby bylo, tak bych Ti to přeci řekl.''


Pohledem na mně zůstal a koukal se mi do očí a já do těch jeho. Zářily mu jako by právě otevřel jeho vysněný dárek. Divil jsem se, že jsem si ještě nikdy nevšimnul, jak nádherný má oči.


Nezdálo se mi to. Ray se ke mně začal přibližovat a já k němu, ale najednou někdo vběhl na chodbu, byl to Gee.


,, Hej vy dva, pojďte mi s něčím pomoct!'' okřikl nás. Oba dva jsme se ho lekli a já postupně zrudnul, při pohledu na Raye jsem zjistil to samé.


- ,,Dobrá, ale kdyby něco, nebo kdybys chtěl s něčím pomoct, klidně mi řekni, teď,ale musíme jít za Geem.''
,,Okay. Zajímalo by mě, co zase chce.''


Odešli jsme dolu za Gerardem a čekali, s čím náš překvapí.


Když jsme tam oba dva došli, tak jsme zjistili, že Gee trpí před-dovolenou-úklidovou-nemocí.


Nechtěl po nás, abychom něco odnesli, ale abychom uklízeli. Vzal jsem si tedy hadr, aby mě nemusel pořád přemlouvat a Ray uklízel kuchyň, což by měla být napůl má práce. Já odešel utírat prach.


Když jsme ho doutíral,odešel jsme za Rayem do kuchyně a pozoroval, jak pracně uspořádává nádobí do linky.FRANK


Co to má Gerard za kreténský nápady? Uklízet před odjezdem? Ať si uklidí sám, když je to tak důležitý.


Nasraně jsem odešel pomáhat do kuchyně, protože v obýváku bych musel uklízet s Gerardem a Mikeym. Gerarda bych uškrtil a na Mikeyho bych zase furt čuměl.


Když jsem přišel do kuchyně, viděl jsem Boba, jak čumí na Raye s takovým tím pitomým úsměvem. Divný. Nicméně jsem na to nijak nereagoval a hleděl si svýho.


RAY


Koukal se na mě. Cítil jsem jeho pohled. Už, už, jsem mu chtěl říct, jak je nenápadnej, ale přece jenom se mi to líbilo. A potom přišel Frank a tím se to posralo.


Odvrátil pohled a vrátil se k utírání prachu. Měl jsem chuť Franka zadupat do země. Zkurvenej skrček. Vždycky všechno zkazí.FRANK


Začal jsem mýt kuchyňskou linku a po chvíli jsem si všiml, jak se Ray tváří. Vypadal vážně nasraně. Nevím, co mu zas přelítlo přes ten jeho obří nos, /ne to jsem si nemohla odpustit :D/ ale vypadal vážně nebezpečně.

Rychle jsem od něj radši odtancoval pryč a začal mýt linku na bezpečnějším místě. Nikdo z nás tří nepromluvil, dokut se do kuchyně nevřítil Mikey.

''Je čas, za chvíli odjíždíme, máte asi ještě hodinu a potom očekávám, že budete všichni pěkně seřazení přede dveřmi.''


BOB


Furt jsem se na Raye musel dívat, koho by kdy napadlo, že je při mytí nádobí tak… budu slušný - že mu to sluší. /když si představíš tu fotku,to Rayovo mokrý tričko..třeba i celý mokrý..ty vlasy,to tělo no neříkej že by tě to taky nelákalo se koukat :DDD/.


Pustil jsem se do utírání prachu, Frank myl linku, Ray domýval nádobí a Gee s čímsi rachotil někde v obýváku.

GEE
Zatím, co se kluci starali o kuchyň dohromady s jídelnou, jsem zašel do obýváku, něco si… schovat.


Měl jsem tam různý komiksy, časáky,věci,co jsem si zatím nechával pro sebe, krom těch komiksů, o kterých kluci věděli.
Nevěděli třeba o tom, že… kdysi mě postihla nemoc, ale o tom teď nechci mluvit.


Když jsem si je řádně uschovala zamkl jsem je, zašel jsem za ostatníma. ,,Tak jak vám to jde? Já už vám skoro všecko hotový, za chvilku vyrazíme.''


Otočili se na mě, pak zase zpátky, zřejmě přemýšleli, co odpoví.

MIKEY
Když na námi přišel Gerard,všichni jsme se na něj nastejno podívali,což mě překvapilo,protože se většinou otočím já jako první,pak Ray,Frank má většinou na práci něco jinýho a Bob vůbec nereaguje.


,, Tak jak vám to jde? Já už vám skoro všecko hotový, za chvilku vyrazíme.'' zeptal se a já se dal s radostí do odpovědi.


,,Jde nám to skvěle. Ale předtím když jsem přišel, tak se mi zdál ze začátku Ray nějaký naštvaný, nerad bych, aby si před odjezdem rozmyslel, že nejede.''RAY


Sakra, takže to na mě bylo poznat, že jsem se nasral, když Frank přišel.


''Ne, jen jsem se zamyslel nad tím, jestli jsem si sbalil opravdu všechno.''odpověděl jsem.


''Okay, takže všichni si teď jděte dobalit věci, co jste si ještě nesbalili a potom kufry sneste dolů. Až bude čas, tak na vás zavolám.'' řekl Gee a odkráčel si to do svého pokoje. Chmpf, no nic jdu si dobalit ten zbytek věcí, co mi ještě chybí.


Když jsem šel do schodů, tak přede mnou šel Bob a já mu prostě musel čumět na zadek. Ještě že to nikdo nevidí, jinak bych asi umřel hanbou. Došel jsem do svého pokoje a začal prohrabávat postupně všechny šuplíky, abych se ujistil, že mám všechno, co potřebuju. Postupně jsem naházel do kufru ještě koupací čepici /si ho v tom představ:'D/, protože jsem nemohl dopustit, aby mi po namočení do vody vlasy zplihly, opalovací krém a sandály.


Když jsem otevřel šuplík u nočního stolku, zarazil jsem se. Viděl jsem tam snář, zapalovač a rozečtenou knížku, ale taky kondomy a lubrikační gel. Hmm, člověk nikdy neví a poslední dvě položky dal do skoro neviditelné boční kapsy.


FRANK


Když jsem si dobalil všechno, co jsem potřeboval. Stáhnul jsem si tričko a začal jsem si sám sebe prohlížet v zrcadle.

Zatahoval jsem břicho a hodnotil to, přemýšlel jsem, jak budu vypadat v plavkách, ale hlavně, jak budu připadat Mikeymu.
Musím říct, že nejsem moc špekatý a tak, ale těch pár faldíků nad pasem mi i tak vadilo. Když jsem se nad tím ale zamyslel, musím říct, že tetování to všechno vylepšily. Dle mého čistě osobního a jakkoliv nezaujatého pohledu, jsou tetování dost sexy.


Hmm ještě, že nikdo neví o tom, že mám na zadku vytetovaného miniaturního jednorožce. Tenkrát jsem si ho nechal udělat, kvůli sázce s jedním chlápkem, co jsem potkal v baru. Vážně jsem mu nevěřil, že za 10 vteřin vypije galon mlíka a on to vážně dokázal. Když jsem to potom zkoušel doma, málem jsem se poblil. Naštěstí se o tom kluci nedozvěděli.


Pořád jsem stál polonahý před zrcadlem, když v tom mi opět do pokoje bez zaklepání vletěl Mikey. ''Hele neviděl jsi moje-''


BOB


Šel jsem pomalu po schodech nahoru, abych si konečně dobalil věci, protože přece mi jen některé chyběly.
Někdo za mnou šel, ale nevěděl jsem kdo a na to, abych se otočil, jsem byl líný. Ten, kdo za mnou šel, na mě upínal pohled a snažil se, být nenápadný.


Ne, nevím, jak jsem to mohl vědět, ale cítil jsem to.


Vezměte si člověka, který dokáže cítit, jaké bude počasí, tak já to mám podobně, ale s teplotou v krvi. To by mělo být vysvětlení, že mi začalo být horko a trochu jsem se styděl, když se ten dotyčný na mne upnutě koukal.


Než jsem rychlostí světla zahučel do pokoje, tak jsem si před zavřením dveří nechal pootevřenou škvíru, abych viděl mého pronásledovatele.


Bože! Byl to Ray! Pokud jsem myslel dobře, tak mě to napadlo dobře?


Kdyby tak Rayoušek věděl, že mám ve stolku jeho fotky a tajně přibývají další.
Neví,že si ho často představuji v mokrým tričku,neví..MIKEY


Běžel jsem nahoru po schodech a vletěl Frankiemu do pokoje.


,,'Hele neviděl jsi moje-'' polknul jsem...


Frank tam stál polonahý - i když ne tak jak bych si přál, opačně.


,,Co?!'' vyhrkl, jak se lekl, asi bych se měl opravdu naučit klepat, ale když už,mají se naučit se zamykat.


Upíral jsem svůj pohled na jeho potetované tělo, tělem mi proudila horká krev. Nevím co, ale něco ve mě chtělo za sebou bouchnout dveřmi a strhnout mu i ten zbytek oblečení. Bože na co to Mikey myslíš…


,,Um...Ne-neviděls..mý brejle? S-sluneční myslim.'' vykoktal jsem ze sebe a s nepozorností jsem se mu snažil koukat do očí, ale nějak to nešlo. Na 1OO % jsem se mu koukal skoro někam jinam.


FRANK


Mikey začal koktat něco o slunečních brejlích a docela dost na mě zíral. Přestože se mi snažil koukat do očí, jak pořád sjíždí pohledem na moje tělo. Dělalo mi to dobře, ale věděl jsem, že to může dělat jenom tak, protože i když jsem čistokrevný gay, tak když přede mnou stojí prsatá ženská, tak vás to prostě nutí podívat se. /stejnej problém jsem měla když si dneska spolužák převlíkal tričko :D to se s nim člověk baví a najednou nemá tričko :D/


''Hele myslím, že sem je tu někde viděl, přece sem si je od tebe půjčoval.'' řekl jsem a ohnul se pro ně na dno skříně. Snažil jsem se myslet na to, jestli jsem mu je nechtěně nepoškrábal a ne na to, že mi možná čumí na zadek. Když jsem se vrátil do vzpřímeného postoje, Mikey měl trochu rozrušený výraz.


Vzal si ode mě brýle, které jsem po chvilce štrachání přece jenom našel a rychle odkráčel. Zachvíli jsem slyšel, jak na mě volá Gerard. Rychle jsem na sebe hodil tričko a popoběhnul jsem chodbou až k Geemu. Ten tam seděl na kufru a tvářil se docela nešťastně.


''Co je?''zeptal jsem se. '' Já ten kufr neunesu…''


''Děláš si ze mě srandu, co všechno si do něj dal?'' řekl jsem lehce pobaveným hlasem. Čekal jsem, že u Geeho bude nějaký problém.


Přece jenom to je trošičku metrouš, takže si jistě nemohl nevzít spoustu, nebo možná všechny svoje krémíčky, aby si náhodou nespálil nosánek, šminky a hromadu vlasových přípravků, včetně jedné barvy na vlasy, kterou měl pořád u sebe, kdyby náhodou zjistil, že se mu dělají šediny. Místo odpovědi se na mě smutně podíval a vykulil oči. Tak jsem společně s ním sebral kufr a pomalu ho snesl ze schodů.


GEE
Seděl jsem jen tak na chodbě na kufru, a zvolal jsem na Franka. Přiběhl a zeptal se ,,Co je?''


,,Já ten kufr neunesu…''


,, Děláš si ze mě srandu, co všechno si do něj dal?''


Jen jsem se na něj smutně podíval a vykulil oči, aby pochopil…


Pomohl mi sebrat kufr a snesl ho ze schodů.


Když jsme došli dolů, Frank si sednul na zem a hlavu si podepřel rukama. Já se usadil na kufr,přemýšlel jsme o věcech,které ho tak zatížily a najednou mi v hlavě naskočil Mikeyho obličej a.. já se na něj musel podívat. Otevřel jsme pusu, abych něco řekl, ale nic ze mě nevyšlo.


,,Co? Chceš něco říct? Nebo to nemůžeš rozdejchat?''


,, No víš… Já mám takový tušení, jako by, kdyby... jak to říct. Nemáš něco s Mikeym? Vím ale -'' přerušil mě ve větě a začal mluvit.


,,Hey Gerarde, vím, kam tím míříš, ale ne. Lhal bych, kdybych řekl..že se mi nelíbí, nebo že mě nijak nepřitahuje. Ale bohužel ne.''


,, Okay. Nemusels mi nic říkat,kdybys nechtěl.'' v hlavě mi dokola znělo to slovo - bohužel...
Nepochybuji o tom, že kdyby mohl, tak si s ním začne. Snad mu nějak extra nevadí, že jsem se zeptal.MIKEY


Najednou jsem uslyšel, jak Gee volá na Franka. Velice mě zajímalo, co po něm chce.


Když Frankie odběhnul, tak jsem po chvilce vyšel ven a viděl, že mu pomáhá snést kufr dolů.


V tuhle chvíli jsem měl největší chuť Gerarda uškrtit a předhodit lvům, protože - kdo ví, jak by a chvilinka ve Frankieho pokojíčku mohla dopadnout? Třeba něčím, čemu se říká vášnivý polibek! Gerarde ještě jednou tak to schytáš ty!


Nemyslím tu pusu, ale nějakou pěknou chvíli zkazím já TOBĚ!BOB


Sbalil jsme si Rayovu nejvíc sexy fotku,co jsem tu měl,abych měl něco při čem se mi udělá dobře,ne že se udělám dobře,abyste si to nepletli. Seběhl jsem dolů a viděl Franka a Gerarda. Protože jsem neviděl ležící obří Gerardovo kufr, málem jsem se o něj přerazil, ale stihnul jsem se zachytit zábradlí, které je upevněné na stěnách u schodů,přesně - kdyby náhodou.


,,Sakra, dávej pozor! Jsi blázen?! Kam letíš?'' okřikl mě Gee s vážným, strachovaným výrazem ve tváři.


,, Uh... Mno já jen jsem seběhl schody dolů, neměl jsem v plánu si málem rozseknout hlavu o schody s příležitostí věčnýho spánku.''


,, Nevypadá to tak, je to jako, kdybys měl přijít pozdě na maturitní zkoušky, jako kdysi.''


,,Dobře pane ochránče. Em,n-náhodou,Ray tu..tu není?'' Já vím, já vím,ale, když...


,,Ne, teda aspoň o tom nevím, že by už přišel dolů.'' odpověděl mi Frank.


,, OK..'' zklamaně jsem podal souhlas s doufáním že Ray z ničeho nic přiběhne a vezme mě do náručí jako Romeo Julii.


FRANK


Kurva, jak to že to Ger, ví? A proč se musel ptát? Teď se na mě asi bude pořád divně zírat, abych mu náhodou neojel bráchu. A to já nechci. Mluvím o tom zírání, ne o ojíždění- to bych rád.


Seděl jsem na chodbě a najednou přiběhl a vlastně i přilítl Bob a málem se přerazil o Gerardův monstrózní kufr.Gee ho ještě seřval, i když jsem dost nepochopil proč. To se bojí, aby se mu v tom nezmačkali košile? I když jak Geeho znám, tak asi jo. Žehličku si přece nevez, i když, jak o tom tak přemýšlím…


RAY


Ufff, sakra, sakra, SAKRA, nestíhám. Když jsem se konečně přiřítil na chodbu, všichni už tam byli a Bob na mě koukal, jako by na něco čekal.


''Co?''zeptal jsem se ho. Vážně by mě zajímalo, co se mu v tý hlavě honí. /nebo spíš kdo :'D/


''Ne nic, jenom sem koukal do blba.''odpověděl.


''Nebo spíš na blba, co?'' doplnil ho, v pokusu o vtip Frank. Byl to blbej a starej vtip, ale přesto se tomu Mikey začal smát. Jako jediný. Frank se na něj tak nějak nadšeně podíval. Asi Feemu vážně přeskočilo.


Frankovi se změnil výraz, až když se na něj podíval Gerard. Začínám se v tom ztrácet.


FRANK


A je to tady, už mě Gee pozoruje. Ale tentokrát jsem si nezačal já, ale Mikey. No a co, dívat se snad ještě můžu ne? Zamračil jsem se na Gerarda. Ten po chvíli uhnul pohledem a místo na mě ho upřel do země. Zatvářil se poněkud provinile.


Asi si to moc dobře uvědomoval, že se na mě tak blbě kouká. Za chvíli Mikeymu zazvonil mobil a když ho zvednul, tak jenom poslouchal, když ho pak típnul a strčil do zadní kapsy -kéž bych byl ten mobil- jenom nadšeně zatleskal rukama a řekl ''Je čas!''


BOBKdyž se Ray přiřítil dolů, zůstal mi na něm viset…pohled.


''Co?'' zeptal se mě najednou, což jsem nečekal.


,,Ne nic, jenom sem koukal do blba.''


Ty Frankovi hlášky a pokusy o vtipy se mi i líbí,ale tohle nemusel... Snad jediný Mikey se tomu začal smát.
Po té, co Mikešovi zazvonil mobil a ohlásil, že je čas,tak jsme si všichni vzali kufry a vyrazili kupředu.


Gee se vrhnul na místo 'vůdce' za ním Frank s Mikeym a poslední jsem šel já a přede mnou Ray.


Nemohl jsme si odpustit se mu nekouknout na zadek... Prostě on, ty upnutý kalhoty,ještě třeba co V TĚCH kalhotách.Oh.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 AbbyOo AbbyOo | 5. července 2012 v 17:33 | Reagovat

hahaha :D je dobře že je toho hodně protože je to dokonalý :-D a upřímně..taky se v tom začínám ztrácet jak Rayík :D

2 Geezy Geezy | 8. července 2012 v 15:39 | Reagovat

až na to že jsem se občas dusila smíchy to je dokonalý :D

3 Makex Makex | 12. března 2013 v 19:01 | Reagovat

tohle je fakt nejlepší.... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama