Kawai Hawaii (3)

18. července 2012 v 13:53 | Schulli & Terkie |  Kawai Hawaii
Jenom menší poznámka, jo je hezký si vymyslet vtipnou povídku a do toho Roba/Baye, když vám to potom někdo okopíruje ;) Jinak tady další část :D snad se bude líbit xD


Ray


Zíral na mě. Jako já na něj, předtím na schodech. To člověk prostě pozná. Šel jsem a táhnul za sebou kufr. Ger vypadal, jako by s tím svým měl docela potíže.


Přijely dva taxíky, který nás potom měly odvést na letiště a odtamtuď na Hawaii. Byl jsem jediný, komu ten kufr nedělal problémy? Frank se potácel s kufrem, který byl skoro stejně velký jako on, Ger vypadal, že za chvíli asi umře námahou a Mikey tyčka Way si svůj poměnkový kufr táhnul za sebou a tvářil se u toho, jakože všichni můžem za to, že je to tak namáhavá práce.


Otočil jsem se na Boba, který jak jsem s radostí shledal, místo na cestu čuměl na mojí prdel, i když to možná byla jen náhoda. Když vzhlédnul znatelně zrudnul, ale dělal jakože nic. I on něměl s kufrem žádný problém. Svalouš.

Frank


Pořád jsem přemýšlel nad tím, co si o sobě Gerard myslí. To mi jako chce bránit v tom, abych se na jeho malého bratříčka podíval nebo s ním jenom promluvil? Dělá, jako kdyby se v předsíni strhla bůhví jaká vášnivá scéna, přičemž bysme si s Mikey vpadli do náruče, spadli na zem a začali se oddávat našim, přesněji mým, touhám a vášním.


Přitom se jenom zasmál mému vtipu. To, že jsem rád za takové maličkosti ke mě a k mé zamilovanosti patří. Naskládali jsme kufrydo taxíku, přičemž Gerardův kufr musel zvedat on, řidič taxíku a Bob. Prostě je to bárbíňák se stovkou oblečků a blbůstek okolo.


Bob


Cestou k taxíkům jsem se rozhlížel a všiml jsem si,že já a Ray jsme jediní,co kufry nesou skoro bez problémů. To to mají ostatní tak narvaný, nebo to jen neunesou?! Byl jsem myšlenkama úplně někde jinde, i když jsem pohled upínal pořád na jedno a to samé místo.Ray se na mě otočil. Cože?! Ray se na mě otočil! Bože, snad si nevšimnul, kam jsem se mu koukal a že jsem se začal červenat. I když byl to, TEN pohled,co říká ' Já vidím, co máš v úmyslu.'..Když jsme tam došli,nacpali jsme kufry do taxíků,jediný problém byl s Geeho kufrem,museli ho tam nacpat 3,mezi nimi jsem byl i já. Nechci se nějak zvlášť chlubit, ale zdá se mi, že po tom pravidelným cvičení,jsem si víc vypracoval svaly.

Gee

Nedivil jsem se tomu, že jsme ten můj kufr do toho taxíku nacpali. Já to věděl, že se to povede. Byla by hrůza, kdybych musel vybalit například přípravky na vlasy nebo opalovcí krém! Měl jsem jim v úmyslu poděkovat, řidiči i Bobovi, ale proč? Časem jim budu muset třeba poděkovat za nějaký opravdu hrdinský čin. *pochybně a arogantně se zatváří*
Jeden po druhém jsme nasedali, no..spíše naskákali do taxíků a než jsme odjeli,ještě jednou jsem se podíval po našem domě. Ale byl to příjemný pocit vědět, že se na Hawaii nebudu muset o kluky starat jako doma. Doufám.. *povzdychne si*
Frank

Zatímco chlapi rvali Gerardův kufr, my ostatní jsme se naskládali do taxíků. Já sem šel s Mikeym do jednoho a Ray z nějakého, mně nevysvětlitelného důvodu do toho druhého. Ale mě to ani v nejmenším nevadilo. Do té doby než jsem si uvědomil, že nedělám nic jiného, než mlčky zírám na Mikeyho. Je tak sladkej, ty jeho brejličky a infantilní oblečení. /Mikeyho si představuju v revenge éře/ Bylo mi trapně a nevěděl jsem, co mám říkat.Normálně s Mikeym nikdy nejsem o samotě, protože vždycky je u nás někdo další. Mikey na mě taky zíral, ale vypadal, že přemýšlí nad něčím úplně jiným. Na xichtíku měl takovej trochu zhulenej výraz.''Uhm Mikey, máš pěkný tričko.'' snažil jsem se navázat konverzaci, že jsem si ani nevšiml, že jeho triko nese nápis -I love unicorns! a pod tím miniaturně napsáno -They makes me horny. Vzpomněl jsem si na svoje tetování a cítil jsem, jak mi hoří tváře.Nicméně Mikey už se probral z tranzu, takže mě dokonale vnímal. ''Jo, jo ty taky. Já měl triko s nápisem- I wanna kill you, my little bitch!. No trochu rozdíl. Chvíli jsme ještě rozpačitě seděli a pak si k nám přisedl ještě Gerard. Jeho úmysly byly nenápadný, jak Bieber na metalovým koncertě. Prostě nás chtěl kontrolovat. Respektive mě. Pitomec.Ray

Neměl jsem nic jiného na práci, než sledovat Boba a tak jsem si zabral místo v dalším taxíku. Nechtěl jsem zbytečně navazovat rozhovory s ostatníma. Neměl jsem na to náladu. Já měl náladu jedině na Boba. Doufal jsem, že si přisedne.
Bob

V jednom taxíku seděl Mikey a Frank, s nimi jsem zrovna, v jednom autě teda sedět nechtěl,tak jsem šel do toho druhého. Sedl jsem si dozadu na pravou stranu k oknu, uprostřed nebylo moc místo,takže se dá říct,že jsem seděl skoro úplně vedle Raye. Když se taxík rozjel,kouknul jsme se na Raye a snažil se navázat aspoň nějakou krátkou konverzaci,neboť byla strašná nuda,,Em..Těšíš se na Hawaii?'' v tu chvíli mě nenapadlo nic jinýho..co se na mě otočil zaujalo mne jeho tričko. Černý s nápisem LOOK AT THIS.
Oh..Bože..Rayi..Koukám!Koukám! Um..no kdybych mu tak řekl, asi by se na mě koukal na blázna..
Ray

Věděl jsem, proč si mám dneska vzít tohle triko. Přímo na mě zíral. To mi dělalo dobře. Pocitově ne tak jakože... no to je snad jasný.On měl na sobě tričko Sex teacher- 1.leason free. No páni. ''Těšíš se na Hawaii?'' zeptal se mě. ''No upřímně nevím. Nejsem zrovna plážový typ, jestli víš jak to myslím.''''Ty jsi rozhodně plážový typ!'' jakmile to řekl, zrudnul. Ale, ale Boboušek má narážky.
FrankSnažil jsem si s Mikeym povídat, jenže gerard se každou chvíli otočil a blbě koukal, až jsem to nevydržel a zeptal se ho.''Nějaký problém Gee?'' zeptal jsem se sladce.''Ne nic, nic.'' otočil se a už nechal kontrolování. Cesta nebyla dlouhá, ale i přes to Mikey usnul. Přesněji řečeno usnul mi na rameni. Nechtěl jsem si to připustit, ale měl jsem z toho krásný pocit. Bylo mi jasné, že on ve spánku nemohl nic ovlivnit, takže mu na mé rameno spadla hlava nechtěně, ale co když.Ne, blbost. Bylo to milé a bylo to milejší o to, že se ke mě za chvíli ještě přitulil a obejmul mě. Je všeobecně známo, že Mikey usíná, jen když má v náruči svojí plyšovou maketu kelímku Starbucks, takže se tak jako tak musel k něčemu přitulit.Gerard dělal jako že si toho nevšiml i když jsem viděl, jak trochu zatíná pěsti, aby se uklidnil. Když jsme dorazili na letiště byl čas Mikeyho probudit.''Ehm Mikey, Mikey probuď se.'' trochu jsem do něj šťouchl. Zamručel a začal si něco mumlat. Povzdechl si a já slyšel jenom ''jsem šípková růženka'' no teda, ten má teda sny. Ale jak ho probudit?
GeePopravdě mi nebylo moc příjemný vidět sedět ty dva vzádu spolu,ale nějak je ohlídat musím.''Nějaký problém Gee?'' docela hlasitě se ozval Frank. Co jsem čekal? Že mě nechá,abych se rýpal v jejich 'vztahu'? To asi ne. Po zbytek cesty si sem tam povídali,teda skoro.. Mikey usnul,ale Frankovi na rameni..Já se párkrát nenápadně otočil,ale časem mi to přišlo dost trapný,že se furt jen starám. Nemůžu si ale pomoct,je to můj bráška. Přestal jsem je přece jen kontrolovat a koukal jsem z okna na cestu.. Což bylo k unudění.
Mikey

Povídali jsme si. O Hawai. Celou dobu konverzace jsem z něj nespustil oči..teda přesněji jsem se koukal do těch jeho. Má tak krásný záživý hnědozelený očka.. Po chvíli jsem i tak usnul.. Ani nevím,jak dlouho jsme jeli. . ''Ehm Mikey, Mikey probuď se.'' Neúplně jsem vnímal..zřejmě to byl Frank,podle toho jeho hlásku.
Bob

''Ty jsi rozhodně plážový typ!'' ou..to ze mě vypadlo a ani jsem nevěděl,co říkám.,,Proč myslíš? !'' odpověděl mi a v hlase měl takový ten nechápavý a obavný tón..,,Em..uh..no..e..říkám,že..Jsi..plážový tip. Je na tom snad něco š-špatně? '' začínal jsme pociťovat ,že se mi zahřívá krev v těle a zrudnul jsem v obličeji..,,N-ne..v pohodě..Já jen,že jsem si toho nikdy nevšimnul.'' to by mě teda zajímalo,co s tím obrovským zrcadlem v jeho pokoji asi tak dělá. Zřejmě se předvádí například v tom tričku co má právě na sobě.. Zdálo se mi to,byla to náhoda nebo je to prostě osud? Nemohl si ze skříně vybrat líp,nemohl jsem se odtrhnout od toho trička!Nebudu dělat,že jsem si nevšimnul,jak na mě někdy Ray kouká,ale.. byl jsem si zcela jistý,že neví,co se mi v tu chvíli honilo hlavou. A nebyla to slušňácká večeře v 5 hvězdičkovým hotelu.,,Nechci něco to,ale..Až tam budeme na pláži,tak si všimni kolik lidí by ti závidělo takovou postavu.'',,Cože?! Bože! Ještě to tak,já se tam nikomu ukazovat nebudu. Leda .. -'',,Leda co..?'',,Leda nic.. Tím chci jen říct,že prostě nejsem plážovej tip..'' Pochop to Rayi..jsi.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 AbbyOo AbbyOo | 18. července 2012 v 14:16 | Reagovat

uf..jestli jsem to pochopila správně tak musím říct že lidi jsou naprosto hnusný svině.. :-| a jinak k povídce, celou dobu jsem se kácela smíchy :D Gee je hroznej bručoun ať je nechá žít :D

2 Schulli & Terkie Schulli & Terkie | Web | 18. července 2012 v 14:18 | Reagovat

Mno uvidí se,co s ním provedeme dál xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama