Seriously Crazy Fans (15)

11. července 2012 v 13:21 | Schulli |  Seriously Crazy Fans
Včera jsem se odhodlala, že budu psát, takže jsem si uvařila obří hrnek pořádného kafe, připravila nějakou dobrou hudbu, zavřela prohlížeč, vypla skype a otevřela nový dokument ve Wordu a začala psát. Je sice pravda, že jsem ze začátku asi pět minut levitovala nad klávesnicí, ale pak jsem se do toho zase dostala. :D O půl hodiny později jsem zjistila, že jsem sice v půlce stránky, ale protože jsem si potřebovala oveřit nějaké informace k tomu, načapala jsem se, jak bezcílně brouzdám na Fb a DeviantARTu. A původní informace, co jsem hledala, ležela odložená v jiné kartě. Vrátila jsem se zpět ke psaní a tady je výsledek. :) Mimochodem, dobám, kdy jsem se červenala nad Frerardy, že jsem to musela chodit vydýchávat od PC plného sexu, dávno odzvonilo. :D A je to vidět :D


Frankie si mi obkročmo sednul na klín a držel mi ruce na posteli, abych je nemohl zvednout. Chvíli se na mě koukal a asi přemýšlel, co mi provede. Naklonil se a chvíli jsme se sobě navzájem koukali do očí. Má takový krásný roztomilý oříškový očička. Mohl bych se mu do nich koukat pořád.


Naklonil se, jako by mě chtěl políbit, ale on se místo toho začal obličejem muchlat v mých vlasech. Trochu jsem nadzvednul hlavu a chtěl ho políbit na krk, ale on se rychle odtáhnul a já byl stále paralyzován jeho rukama. Zavrtěl se mi na klíně, buďto aby si udělal pohodlí nebo aby mě prostě provokoval. I když musím uznat, že je to velmi příjemné provokování. Chtěl jsem si ho přitáhnout, ale Frank mě nepouštěl, už poněkolikáté jsem se pokusil vyprostit z jeho sevření, ale na takové škvrně má docela velkou sílu.


Znovu se naklonil a začal mě pomalu jezdit rty po krku a po čelisti. Slastně jsem nakláněl hlavu a on se dostával na další místa, kam předtím nemohl. Když se přesunul na moje rty a začal mě pomalu líbat, povolil i sevření, takže jsem se vyprostil a chytil ho kolem krku. Bylo zvláštní, v co se u nás vždy zvrhne z jakkoliv pomalého líbání. Začal jsem ho líbat a kousat na krku, bylo mi jedno, že to potom bude vidět. Na chvíli jsem se odtáhl, ale jenom proto, abych chytil Franka kolem pasu a otočil ho. Vyměnili jsme si pozice a já byl teď nahoře. Je tolik věcí, co bych s ním mohl dělat.


Místo nějakého mučení nebo protahování, jsem mu chtěl zajet rukou rovnou do kalhot, ovšem v tu chvíli se ozvalo zaklepání. Zvednul jsem se a letmo se podíval do zrcadla, které viselo hned vedle dveří. Byl jsem trochu rozcuchaný a porudlý, ale jinak jsem nevypadal nějak nápadně. Kouknul jsem se na Frankieho, který už taky seděl spořádaně na posteli. Ozvalo se další zaťukání a já otevřel dveře.


Byl to Ray. Musel jsem asi vypadat popuzeně, protože se na mě trochu divně podíval.


''Co potřebuješ?''zeptal jsem se, alespoň doufám, příjemně.


''No, za chvíli se máme sejít v restauraci, tady v hotelu. Domluvíme se, co a jak. Jinak abyste to nemuseli zbytečně hledat, jeďte výtahem do úplně posledního patra a tam to je.''


''Dobře, tak zatím.'' usmál jsem se na Raye a zavřel mu před nosem.


Otočil jsem se na Franka a přešel k němu. ''No asi bychom měli jít.''


Otráveně se na mě podíval, ale začal se zvedat. Když si stoupnul, chytil jsem ho za ruku a dal mu nevinnou pusu na tvář. Naklonil jsem se k jeho uchu.


''Neboj, dneska budeme mít ještě spoustu času.'' zašeptal jsem, pustil ho a namířil si to ke dveřím.


Vystoupil jsem na chodbu a Frank hned za mnou. Přivolal jsem výtah a po chvilce čekání, cinknul a otevřel se. Nastoupili jsme k dalším třem lidem, dva z nich jsem nepoznával a třetí z nich zpěvák z Anti-Flag, ale nemohl jsem si vzpomenout na jeho jméno. Nikdy jsme neměli možnost se spolu seznámit. Vyjeli jsme do osmého patra a vešli do luxusní restaurace.


Luxusní už jenom kvůli pěknému vybavení. Nábytek byl vytvořen buďto z mahagonového nebo tmavého ořechového dřeva, nevím, a byl sladěn s červenými ubrusy a závěsy. Kdybych to musel celé popisovat, nějakou dobu by to trvalo, ale rozhodně se mi tam líbilo. Nicméně jsme zamířili ke stolu v rohu, kde už seděli ostatní.


Stolek byl kulatý, takže mi obsazení židlí připadalo trochu divné. Zbývaly dvě židle naproti sobě, což mi nějak nevadilo, alespoň budu mít na Franka dobrý výhled. Sednul jsem si mezi Boba a Raye. Frank mezi Boba a Mikeše.


''Takže, na scénu jdeme až pozítří, mezitím máme tak nějak volno. '' Ucítil jsem, jak mi začala něčí noha jezdit po té mojí. Hmm, Frankoušek se opičí, jo? Kouknul jsem na něj a tvářil se úplně nevině, ale já jsem mu to nežral. Pohled mi opětoval, asi vymýšlel, jak bude pokračovat. Není špatné, když jsou v restauracích dlouhé ubrusy. Frankova noha mi zajela o podstatný kus výš, nějak to rozjíždíš ne? Byl jsem rád za upnuté moje upnuté kalhoty, protože jinak by potom byl vidět můj nemalý problém.


''Ale musíme toho ještě hodně vyřešit. Jo, mimochodem, když se budeme muset domluvit, nebo si něco sdělit, budu volat na váš pokojový telefon, to samé platí pro vás.'' kouknul na mě Bob a pokračoval. Začal kecat něco dalšího, ale jak bych ho mohl vnímat, když mi to Frank dělal nohou, musím uznat, že to vážně umí.


''Můžu si dojít pro pití?''zeptal se Frank. Cože, děláš si ze mě srandu? To mě chceš mučit ty hajzlíku? No, to si ještě vyřídíme.


''Okay, běž a mě objednej minerálku.''řekl Bob. Neee, Franku neodcházej, nechat mě takhle rozdělanýho, to se nedělá! Frank vstal, ale ta noha tam byla pořád. Co to kurva…? Rozhlídnul jsem se po ostatních. Mikey házel po Rayovi takový TY pohledy. Ne. Nee, to nemůže být pravda!


Sáhnul jsem pod stůl, abych se tý jeho proklatý nohy zbavil. Ať už to bylo příjemný, jak chce, nenechám se udělat od svýho vlastního bratra! Bože! Udělalo se mi trochu špatně. Když jsem nohu odstrčil, Mikey se na Raye zamračil. Ray samozřejmě nevěděl, že místo jeho si užívám já a tak se tvářil nechápavě. Mikey se zarazil, když jsem s důrazem položil ruku zpátky na stůl. Podíval se na mě a já mu pohled oplatil, aby kurva pochopil, co tady celou dobu dělá, nebo spíš KOMU to dělá. Mikey zrudnul, že najednou vypadal, jako rajče s brejličkama. Vrátil se Frank a trochu divně se po Mikeym podíval. Ale nechal to být a podal Bobovi lahev s vodou.


Ještě chvíli jsme, tam něco řešili a pak jsme mohli odejít. Mikey mě odchytil, než jsem stihl odejít do pokoje a odtáhl mě za roh.


''Co sis kurva myslel?!''vyjel na mě.


''Nápodobně. Co to mělo znamenat? Když už něco takovýho dělám, tak si nejdřív zjistim, jestli je to ta správná osoba!''


''Jak jsem to měl, jako poznat? Nehledě na to, že ti to nějak moc nevadilo, kdyby si mi to dal najevo hned, tak by to nemuselo být ani tak trapný!''


''Já si kurva myslel, že je to Frank! Uvědomil jsem si to, až když odešel od stolu.'' teď jsem zrudnul taky.


''Aha…'' zarazil se Mikey. ''No už to nebudem radši řešit, je mi z toho vážně trapně.''


''Dobře…'' řekl jsem a ještě se na něj otočil, protože jsem si to prostě nemohl odpustit ''Hmm na bráchu to nebylo zas tak špatný.''


Mikey znovu nabral barvu a já s dušeným smíchem odešel do pokoje.


Když jsem vešel, Franka sem nikde neviděl, ale slyšel jsem tekoucí vodu, takže musel být v koupelně. Zamknul jsem, namířil jsem si to tam a vlastně šel po cestičce poházeného oblečení, kterého jsem si předtím vůbec nevšiml. Už jenom při představě Franka ve sprše se mi obnovil můj problém, který mi jaksi způsobil bratříček.


Vybavení koupelny mě znovu překvapilo. Obří rohová vana, prostorná sprcha, obří zrcadlo. Tentokrát jsme se, ale nějak plácli přes kapsu, ne? Frank mě přes hustý proud vody ve sprše neslyšel. Urychleně jsem ze sebe shodil všechno oblečení a otevřel dveře sprchy. Frank se neotočil a tak jsem mu položil ruce na ramena a začal mu je pomalu masírovat. Pokračoval jsem na rukou a pak se přesunul na záda. Když jsem skončil, konečně se Frank otočil.


Viděl jsem, že Frank je taky docela dost vzrušený. Jemně jsem ho přimáčkl ke stěně a začal ho líbat, nejdřív na rty, potom na krk a pomalu jsem sestupoval stále níž a níž, nakonec jsem před Frankem klečel. Sice jsem neměl skoro žádné zkušenosti, no dobře neměl jsem žádné zkušenosti, s muži, ale všechno je jednou poprvé, ne?


Chytil jsem ho za boky, naklonil jsem se a lehce ho políbil na erekci. I přes ten proud vody, co mi dopadal na hlavu, jsem slyšel, jak zavzdychal. Bylo příjemné vědět, že vzdychá kvůli mně, že já jsem ten, kdo mu dělá dobře. Tak nějak mi to dodalo odvahu, abych pokračoval a tak jsem se odhodlal a vzal ho, co nejvíc do pusy. Cítil jsem, jak sebou Frank škubnul, ale za boky jsem ho držel pevně. Přece jenom mám svoje limity. Nehodlal jsem riskovat nějaký neúspěch a tak jsem jednoduše začal pohybovat hlavou.


Frank mi zamotal prsty do mokrých vlasů a začal se jimi prohrabovat. Po chvíli jsem přidal i jazyk, to už se Frank musel u stěny přidržovat, aby se nezhroutil dolů. Hlasitě sténal a z toho jsem měl jakousi škodolibou radost. Byl úplně bezmocný. Ještě chvíli jsem ho kouřil, ale potom jsem přestal.


''G-Gerarde, co to děláš?'' dostal ze sebe Frank. Jenže já z toho chci taky něco mít.


''Chci abys… abys…'' nevěděl jsem, jak to mám formulovat. Pochopil mě, ale netvářil se moc jistě.


''Vážně to chceš? Když tak můžu já…''


''Ne chci to… prosím.''


Přistoupil ke mně, začal mě hladit a já se otočil. Opřel jsem se rukama o stěnu a trochu se předklonil. Cítil jsem, jak se mě na to snaží připravit. Byl to zvláštní pocit. Ne špatný, ale divný. Když už si myslel, že je to dost, začal do mě vnikat. Bože, on je tak obří? Ne, že by to bolelo, ale byl to takový nepříjemný tlak a trochu to pálilo. Než se do mě dostal celý, trvalo to snad věčnost. Po celou tu dobu, mně nepřestával hladit a říkat konejšivá slova. Pak mě nechal chvíli přivyknout a potom začal přirážet, nejdřív pomalu a pak zrychloval. Zezačátku to nebylo moc příjemné, pak ale našel mojí prostatu a já myslel, že omdlím.


Konec přišel překvapivě brzo, ale o to byl lepší. S Frankem jsme se udělali skoro najednou. Po chvilce jsme se vydýchali, vylezli ze sprchy, navzájem se usušili a namířili si to rovnou do postele.


''Hmmm, myslím že dneska už na večeři nepůjdem.''přitulil jsem se k Frankiemu.
____________________________________________________
Když na to tak koukám, tak jsem se celkem rozepsala :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Valence poison Valence poison | Web | 16. července 2012 v 16:34 | Reagovat

och :) Sex! :) Supéééér :) Parádne časť. Bože a to s Mikeym. Och bože. To bolo riadne....OMG. :D :D :D :D Sa smejem furt. a čo mu Gee potom zabil že na bráchu to nebolo tak špatný!!!!! OMG :) No mala som dosť. Teším sa ďalej :)Fakt ma to strašne moc baví :) :) :)

2 Schulli Schulli | Web | 16. července 2012 v 22:54 | Reagovat

Díky :-) Jsem ráda, že se to alespoň někomu líbí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama