Seriously Crazy Fans (18)

21. srpna 2012 v 21:08 | Schulli |  Seriously Crazy Fans
Dneska kratší, protože jsem to potřebovala řádně useknout v nějakém inteligentním bodě. Postupně uplouduju videa z koncertu a zítra bych měla vyplodit článek i se všema videama. Mimochodem tohle je asi předposlední díl SCF. Ve čtvrtek jedu do Černé hory a vrátíme se až přístí sobotu a v neděli už pádím na intr, huu bojim bojim. Takže málo času a pořád ještě nevím, kdy a jestli mi taťka koupí noťas. Mám trochu naspěch, balím věci, řeším problémy, uklízím, léčím bolavé nohy, topím se v moři knížek a mezitím se snažím psát, takže si to dokážete představit. Přeji příjemné čtení a čekám na dojmy :)Dneska už jsme na večeři do restaurace šli. Už jenom proto, že jsme se museli domluvit na zítřejším koncertu. Sice jsem se s Bertem, už tak nějak bavil, to ovšem nic neměnilo na tom, že na něj chci zapůsobit, i když teď už z úplně jiného důvodu. Nesnáším to. Myslím na Berta přitom ležím vedle Franka. Znělo to pro mě, jako nějaký zvrácený druh nevěry. Nic jsem s Bertem sice neměl, ale nemůžu tvrdit, že bych nechtěl a přitom všem se mi ze sebe sama zvedal žaludek. Chci Franka, miluju ho, ale Bert byl pro mě nechtěné lákadlo, možná proto, že mi dal najevo, že plně k dispozici a svolný prakticky k čemukoliv. Nesmím… nechci na něj myslet. Třeba to přejde…


''Haló, Gee, jsi tady?''


''Co, co?!'' škubnul jsem sebou.


''Nad čím přemýšlíš? My tu něco řešíme a ty čumíš někam do pryč.'' zarýpal Ray.


Kouknul jsem se na ostatní a shledal pár poznatků. Mikey zíral na Raye, jako by právě udělal trojitý přemet vzad a zakončil ho s bezchybně rozpraženýma rukama a ne že mě jenom přivedl do reality. Frank se koukal na mě. Měl jsem pocit, že mi někdo vrazil nůž do srdce a bezostyšně s ním kroutí, kdykoliv se na Franka jenom podívám. Radši jsem se mechanicky usmál a sjel pohledem na Boba, u kterého jsem se zarazil. Nejenže obvykle všudypřítomný a praktický Bob, koukal strnule někam do blba a vypadal trochu mimo náš svět, ale navíc měl na sobě kousek oblečení, které mě velmi zaujalo.


''Uhm, Bobe, odkud máš ten svetr?''


''Eh, cože? Jo aha, no já nevím… cože? Proč se mě ptáš na svetr?'' uvědomil si konečně Bob, mojí blbou otázku.


''Nejen, že jsi úplně mimo, ale navíc se po večerech ocucáváš s pro nás neznámou osobou na schodištích.'' Reakce ostatních mě ani nepřekvapili, Frank s Mikey propukli v hurónský smích, Ray zíral a Bob nabral dobrou barvičku. Rudého Boba jsem ještě nikdy neviděl a ten pohled stál za to.


''Uh, jak to… cože co to je za blbost?'' vyrazil ze sebe totálně vykolejený Bob.


''Hele nesnaž se to zakrývat, protože jsem se o vás včera večer málem zabil. Tak co, kdo je tvoje vyvolená?'' chci zjistit, kdo je ta úžasná vyvolená, která si zaslouží Bobkovu pozornost.


''No dobře, je to pravda, no je to trochu složitý… potkali jsme se… je to dýl, ani není tady na tour… vlastně…'' koktal Bob se slušným ruměncem.


''Tak už to vyklop, umírám zvědavostí!'' přerušil jeho nesouvislou řeč Frank, který se napjatě nahýbal nad stůl, jako by tak mohl chtěnou informaci slyšet první.


''No je to Amy Lee…'' vyhrkl, co nejrychleji Bob, zřejmě aby to konečně měl za sebou.


Nastalo zaražené ticho.


''Počkej, myslíš tu Amy Lee? Tu, co zpívá v Evanescence? Tu neskutečně sexy Amy Lee?!'' vyjeknul Ray, naprosto vyvedený z míry. Ostatně, jako všichni ostatní.


Mikey Raye uraženě sjel pohledem a ten vzápětí dodal ''Ty jsi samozřejmě nejvíc sexy, Mikeoušku.''


Frank se málem zadusil brčkem, které před chvílí začal cucat a Bob jen zaraženě civěl.


''No já myslím, že když už je čas vzájemného přiznávání, chtěl bych oznámit můj vztah s Mikeym.'' chytl ho za ruku, kterou měl Mikey položenou vedle talíře. Asi mu bylo jedno, že to někdo uvidí. Sem se šmejdilové od novin stejně nedostanou.
Začal jsem mít nepříjemný pocit, že je řada na mě s Frankem. Kouknul jsem na něj a postřehl malinké kývnutí, určené jenom pro mě.


''Tak, když už to začalo, tak teda ještě my. Před pár dny, já a Frank jsme tak nějak… prostě jsme…''


''...se dali dohromady.'' dokončil za mě Frank.


Bob nanovo zrudnul a vypadal, jako by měl za chvíli dostat infarkt. Ray to nekomentoval, možná mu Mikey něco naznačil, nebo to sám tušil, protože se netvářil nijak překvapeně.


''Co- cože?!'' vykviknul Bob. ''To chcete, jako říct, že…?'' přejel nás všechny, jednoho po druhém pohledem, asi čekajíc na nepřicházející rozesmáté 'Apríl!'.


''Jo.''řekl Fee a Mikey zároveň.


''Počkat, takže to jste všichni gayové, nebo co?''


''Ne to ne já jsem bi-, i když spíš na kluky…'' zamyslel jsem se. Sám jsem v tom pořád neměl, tak úplně jasno.


''No já tak nějak nevím… myslel jsem, že jsem jen na holky, ale když Mikey je tak sladkej…'' zasnil se Ray.


Měl jsem chuť se hlasitě rozesmát. V naší rozpárované skupině, mi Ray a Mikey přišli něco mezi pubertální láskou a 50tiletém spokojeném manželství. A já s Frankem… nevím a asi ani radši nechci vědět, jak vypadáme. Určitě směšně. Nebo spíš jenom jedna polovina páru. Já.


''No, jestli to všichni myslíte naprosto vážně a neděláte si tu ze mě šoufky, tak to beru. Ale prosím vás nebudeme to moc rozebírat, ano?'' konstatoval Bob, který se konečně vzchopil a probral z šoku.


''Takže abychom se vrátili k tématu, kvůli kterému jsme sem původně přišli…'' znovu jsem přestal poslouchat a v hlavě si třídil informace.


Právě jsem přiznal vztah s Frankem a přesto mi to nepřijde, jako dostatečná hranice, která by mi zabránila v myšlenkách putovat za někým úplně jiným.


Žaludek mi svíral strach a nervozita z tušení, že zítra se to na tom koncertě všechno vyřeší.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Abby Abby | 21. srpna 2012 v 22:03 | Reagovat

Super! moc se těším na videa. Držim palce ať dostaneš normální spolubydlící :D Tatínek ti musí koupit noťas bez tvých povídek nepřežiju! :-D dojem...no, když jsem zjistila, že je tu další díl přísahám bohu, že kdyby už všichni v baráku nespali. Začala bych se nahlas smát a šla si oběhnout kolečko kolem zahrady... :D :D Gee je hrozný pako, jak může přemýšlet nad Bertem, vždyť je to hrozná děvka (aspoň mi tak tady připadá) :-D
P.S: chudák Bobeš, jedinej hetero tam... :D :D

2 Schulli Schulli | Web | 23. srpna 2012 v 20:07 | Reagovat

[1]: V téhle povídce je Bert 100% děvka :D v noťas doufám a začnu ho na dovolený zpracovávat :D No s tim běháním... to bych musela vidět :DD a s intrem už jsem celkem v klidu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama