I don't know, how to go...

25. března 2013 v 18:13 | Schulli |  In My Thoughts
Takže už se to jaksi vyjasnilo, proč a jak... ale stejně je tu pár dilema a já prostě nevím, jak dál.Bude to skoro rok co jsem já a Terkie, založily tenhle blog. V tu dobu jsem žila hlavně stylem škola a frerard... v tu dobu jsem přečetla snad všechny povídky ze známých blogů, které jsou převážně už ukončené. Seznámila jsem se přes KT s Terkie a začala jsem si s ní hodně psát. Hlavní téma, co jsme řešili bylo My Chemical Romance. Nakonec jsem se jí přiznala, že opravdu miluju psaní a že mě to hrozně baví. Uvrtala mě k psaní povídek, které tenkrát četla jenom ona. Nakonec jsem se odhodlala k založení blogu a protože jsem se k tomuhle dostala díky ní, založili jsme ho společně.A teď když na to vzpomínám jsem na pochybách, co teď ve chvíli, kdy MCR skončili, i když jenom jako kapela, co mám dělat. Nevím, jestli je dobře psát dál, přijde mi to asi trochu divné. Ale zase se bojím vzdát se něčeho, co jsem brala, jako svojí práci, svoje uvolnění, když jsem byla ve stresu. A bylo by mi líto uzavřít minimálně 4 povídky. Psaní mě neskutečně baví, protože mám pocit, že mi to alespoň trochu jde.Dneska jsem alespoň trochu uvěřila, že je to pravda a že se moje nejoblíbenější kapela rozpustila v nových začátcích. Chápu Gerarda, potom co napsal ten neskutečně dlouhý tweet, a chápu jeho názor, že skončit se má v nejlepším a ne jen tak postupně snižovat příčku.


Jsem na pochybách a nevím, jak dál.Psát dál určitě budu, ale nevím jestli je vhodné to zveřejňovat.Nevím.


Vážně moc ocením váš názor, i od těch, co moje povídky nečtou, ale ví o co jde.Moc děkuju,


Xoxo Schulli
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Valence poison Valence poison | Web | 26. března 2013 v 14:30 | Reagovat

určite píš ak ťa to baví. Ja som tiež pochybovala či mám písať ďalej, ale tiež ma to baví a tak neprestanem. Gee predsa písal že MCR tu budee vždy, tak nevidím dôvod prečo skončiť s písaním... Preedsa len je aj toto akýsi spôsob akým MCR udržujeme v povedomý ostatných ktorý nám to čítajú. Je mi ľuto vidieť ako postupne všetky do teraz fungujúce blogy prestávajú fungovať. Napr. my-frerard-romance.blog.cz To ma fakt mrzí... Nerada by som kedy si skončila ešte aj ty...

2 Zoe Christy Zoe Christy | E-mail | Web | 15. května 2013 v 9:06 | Reagovat

Určite ďalej zverejňuj. To, že skončili neznamená, že ich fanúšikovia prestanú milovať. Už tak sme prišli o veľa pisateľov, ktorý sa rozhodli skončiť keď aj oni. Ja som sa napríklad s písaním rozbehla až teraz. Keď som sa s tým potrebovala vyrovnať. Tak mi chýbali, že som ich musela dať do svojich poviedok a pomohlo mi to. Už každú chvíľu neplačem a verím, že sa raz vrátia. Predtým som sa k písaniu musela dokopávať ako taký pako a teraz? Ide to samo :)
Aký ma zmysel skončiť, keď ťa to baví a pomáha ti to? Ostatným tiež. Tak píš a zverejňuj ďalej prosím :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama