Hotel (8)

19. srpna 2013 v 12:32 | Schulli |  Hotel
Trochu opožděně další díl :) Nutno říci, že vinu beru na sebe, protože za prázdniny jsem si našla tolik aktivit, že už nic jiného skoro nestíhám. :D Ale snažím se. ;)

Hladká bílá pleť.


Gerard má nádherné tělo, krásnou kůži. Jeho obličej je tak blízko. S naprosto rozcuchanými vlasy se na mě usmíval. Políbil mě. Byl to ten nejúžasnější pocit na světě.


Je ráno. Chvíli jsem musel přemýšlet, než mi došlo, že to byl sen. Zase.


Už je to pár dní, co tohle začalo. Měl jsem chuť do něčeho praštit. Proč já? Proč zrovna já Frank Iero musím mít erotické sny o svém odtažitém a chladném šéfovi? Proč?!


Nicméně jako každý jiný den jsem poslušně vstal, oblékl se do své uniformy a šel na snídani. Jako každý jiný den jsem se najedl a při jídle musel čelit několika různorodým pohledům. Především v poslední době jednomu, který na mě házel nenávistné pohledy. Michael Way. Už jsem se smířil s tím, že z nás dvou asi kámoši nikdy nebudou. Dalším pohledem na mě se bavil Danny, Ben a Jared. Ti se usmívali. Moji jediní přátelé. Byl jsem za to vděčný.


A v neposlední řadě se na mě koukal Gerard Way. Můj nadřízený, kterému budu sloužit už do smrti. Ten, který se na mě pořád koukal jedním a tím stejným pohledem. A co bylo nejhorší, tak že ten pohled byl nic neříkající. Nemračil se, ale ani nesmál. Moje novodobá modla. Věděl jsem, že se nesmírnou rychlostí přibližuju k tomu, co nesmím nikdy dopustit.


K zamilovanosti.


Nemohl jsem se do něj zamilovat. Protože u tohohle chlapíka vážně nehrozí nějaký vývoj vztahu. Byl odměřený, neprojevoval žádné emoce. Nakonec by to skončilo jako platonická a neopětovaná láska. A nehledě na to, že je to můj šéf. Musím se s tím, co nejrychleji vyrovnat a zapomenout na to. I když je to skoro nemožné, když ho vidím každý den a trávím s ním většinu času. Jsem idiot, že jsem to dopustil.


Jako každý jiný den jsem Gerarda doprovodil do kanceláře a tam s ním zůstal. Zase jsem musel přihlížet několika mezinárodním obchodům v jazycích, kterým jsem nerozuměl a při kterých mě nepřestávalo překvapovat, kolik jazyků Gerard umí. Dosud jsem jich napočítal šest.


Z nudy jsem začal ťukat prstem do opěradla křesla, na kterém jsem seděl. Koukal jsem z okna a pozoroval jednoho potetovaného týpka, jak okopává záhon. Srovnal jsem svůj ťukot s jeho údery motyčky. Ano vážně je to docela nuda, když jenom sedím a čekám na příkaz.


Pohledem jsem se zpět zaměřil na Waye. Z nějakého důvodu se tvářil nepříčetně, podíval se na mě jedním z jeho vražedných pohledů a já mu ho oplatil jedním ze svých nechápavých. Radši jsem se podíval zpět na zahradu a ťukal se zahradníkem. Když jsem si uvědomil vtipnost té věty, začal jsem se přemáhat, abych nevybouchl smíchy. Obličej se mi stáhl do křečovitého úsměvu. Fakt jsem si nikdy nemyslel, že se budu chtít smát zrovna v téhle místnosti.


Podíval jsem se zpátky na Waye, jestli už vypadá zase normálně. Ne. Vypadal ještě hůř, mračil se na mě a trochu zrudnul ve tváři. Co mu sakra je? Pozoroval jsem ho, jak zatíná pěsti a čekal na to, jestli mi řekne, co se děje. Vzpomněl jsem si na ťukání se zahradníkem a zase jsem přemáhal výtlem. Jsem vážně nepoučitelný.


Ťuk, ťuk, ťuk.


''Můžeš toho sakra nechat?!'' vylítl Gerard. Přešel po místnosti ke mně a opřel se rukama o zadní stranu křesla. Byl blízko. ''Nejen, že tu ťukáš jako blbec, ale ještě se mi směješ do xichtu?!'' Moment on mi tyká? Doteď se vždy ovládal a vždy vykal.


Byl moc blízko. Otočil jsem hlavu na stranu, abych k němu nemusel mít alespoň mít obličej přímo. Takhle to nebude tak osobní. Vím, že to takhle vnímám jenom já, ale stejně pro klid duše jsem to udělal.


''Co?'' zeptal se.


''Jste moc blízko.'' pravdou je, že mě zároveň trochu vyděsil. Cítil jsem, že se mi chce trochu brečet, ale tady to nikdy neudělám.


''Uhm… promiňte.'' Najednou se Gerard uklidnil a změnil se zase na klidného Waye a začal ode mě couvat. Potřásl hlavou a vrátil se na své místo. Měl vykulené oči, jako by sám nechápal, jak to že se přestal ovládat. Po chvíli se úplně ovládnul a bezvýrazně se na mě podíval.


''Omlouvám se. Přestal jsem se ovládat, tohle se už nikdy nestane.'' oproti té spoustě emocí předtím, tohle bylo až nepřirozeně formální. Na tohle jsem jenom přikývnul.


Během zbytku času do oběda mi neřekl ani slovo. A já místo toho, abych si hledal nějakou zábavu, jsem radši složil ruce do klína. Přemýšlel jsem. Během toho svého přemýšlení jsem dospěl k několika věcem.


Way je klidný a vyrovnaný a pod touhle schránkou se schovává Gerard, podle všeho velmi emotivní člověk. Gerard Way je jedno jméno, ale dvě osoby. Zajímalo mě proč tomu tak je. A hlavně jestli svojí emotivní stránku schovává schválně nebo to jeho duše dělá samovolně. Nebyl jsem si vůbec jistý.


Potom taky to, že mně nevyhovoval výrok, že už se to nikdy nestane. Nebyl jsem si jistý, jestli nechci, aby se to opakovalo. Chtěl bych vidět zase trochu z toho emotivního Gerarda. Jednou.


Poslední věc byla ta, že jsem uvažoval nad tím, na co právě Gerard Way myslí. Jak se cítí.


Nebo jaký je jeho vztah ke mně. Ne, nesmím nad tímhle přemýšlet. Nesmím.


Jako každý jiný den jsem s Wayem šel do jídelny. Najedli jsme se, zase jsem čelil pohledům ostatních. Jako každý jiný den jsem s Wayem byl až do večeře. Jako každý jiný den jsem odešel do svého pokoje. Zahrál jsem pár písniček na kytaru, vykoupal jsem se, převlékl do pyžama a šel si lehnout.


Jako každý jiný den jsem usínal sám.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Valence poison Valence poison | Web | 19. srpna 2013 v 13:47 | Reagovat

Oóóóó´:D Frankie?! Čo to robíš?! :D Zamilovávaš sa? :D :D :D  Je to megáááá. A to s tým ťukaním do rytmu motičky.... :D :D :D Moc. Sa divím že mu hneď nedoplo že to je práve to čo Gerarda serie :D Pekne naňho vybehol :D :D :D Bože som zvedavá čo bude ďalej :) :) :)

2 Anett Anett | 19. srpna 2013 v 14:00 | Reagovat

Bezvadný! :D Zajímalo by mě, kdy se mezi nima něco stane :D snad to bude co nejdřív stejně jako novej díl :D

3 Schulli Schulli | Web | 1. září 2013 v 9:17 | Reagovat

Děkuju :33 Nový díl buď dneska nebo zítra :) Nejdřív Kréta a pak jsem balila na intr takže času málo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama