Dva tisíce čtrnáct.

14. ledna 2014 v 18:27 | Schulli |  In My ThoughtsKonečně jsem dostala čas a klid na psaní. Takže můj slíbený článek k roku, který sotva vyběhl ze startovní čáry.Tenhle rok bych chtěla udělat spoustu věcí. Řídit se podle svého vlastního plánu, splnit ho. Věnovat se věcem na které jsem si sotva našla čas. Spousta věcí, přání, předsevzetí.


Moje předsevzetí (i když to neberu jako povinnost, ale jako zábavu) ohledně blogu je spousta. Psát na blog alespoň jednou týdně, přestávku si dát maximálně na 14 dní, dokončit to, co jsem začala, nebo co jsem odstrčila bokem, a až potom začít psát novou povídku. Hotel, Summertime a myslím, že se nic nestane, když vám prozradím i jméno další povídky... ale ne, nechám si to pro sebe. Nebudu nic nakousávat, pak bych měla zbytečné nutkání psát něco nového.


Vím, že jsem se svým psaním minulý rok nebyla zrovna aktivní, mrzí mě to, ale na druhou stranu vím, že bych to i s blogem nezvládala, teď si myslím, že už to bude lepší, snad. I tak doufám, že kdyby nastala nějaká krize, tak na mě nezanevřete. ;)Další věcí, která se přímo týká blogu je poděkování. Poděkování za všechny komentáře, připomínky, poznámky. Děkuju Vám za to, že to někdo čtete. Ani netušíte, jak moc jsem za to vděčná. Kdyby nikdo nenapsal jediný komentář, asi bych už dávno skončila. Je to podpora, kterou k psaní potřebuju. Děkuju.


Kromě blogu mám na tenhle rok další spoustu předsevzetí.


Víc času trávit s lidmi, které miluju,
poslouchat hudbu tolik jako dřív,
Chci přečíst alespoň 50 knížek,
kreslit všechno kolem sebe,
shlédnout hromadu anime,
zbytečně se nevztekat,
naučit se ovládat,
zachovat klid,
nebrečet,
žít.


Je toho spousta, co bych ještě mohla říct, ale myslím, že tohle stačí. Chci Vám ještě jednou poděkovat, ale i popřát k roku 2014. Tak ať vám všechno vyjde. ;) Snad se mi jednou podaří splnit si svoje přání a předsevzetí.

Xoxo Schulli
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama