Hotel (26)

27. ledna 2014 v 0:44 | Schulli |  Hotel
Opravdu se omlouvám, ale mě prostě ty ehm scény, tak nejdou. :( :D Dokonce si myslím, že se mi víc povedlo to s Jephou než Geem, což je opravdu hloupé. -_- Proto mi to taky trvalo tak dlouho. Jsem hrozná. >:( Tak doufám, že se to nechá alespoň trochu číst. :/ A nakonec děkuji za komantáře. :3''Ale proč?! Řekni mi konečně proč! A bez žádných výmluv, nebo nějakých nesmyslných keců okolo!'' křičel jsem. Vím, že jsem se mohl krotit, ale to už jsem podle mého mínění dělal dostatečně dlouho. Už jsem to nevydržel.


Tahle situace vznikla tím, že mě Gerard ne zrovna mile odstrčil v posteli, kde jsem chtěl očividně zajít dál, než on dovolil. Má právo mi něco zakazovat? Kdyby šlo o něj, že nechce, tak bych nic neudělal, ale tady šlo o mě. On mě odmítal kvůli mně. Ale já už si dál nechci připadat, tak odstrčeně. Tak nechtěně. Řekl mi, že mě miluje, a přesto si myslí, že mi ublíží? Proč to tedy vůbec říkal?


''Vím, že kdybych se s tebou vyspal, stalo by se něco hrozného, nebo bys prostě odešel, jako všichni ostatní!''


''Zase to děláš! Říkáš nesmyslné výroky. Nejsi vědma, nemůžeš vědět, co se stane. Mimochodem děkuju za tu poznámku, že u všech ostatních, tím se myslel zřejmě ty, kteří s tebou spali, to nedopadlo dobře. Mě to nezajímá! Já jsem já a ne někdo jiný! Proč bych zrovna já nemohl být ten, u kterého to dopadne dobře? Který s tebou zůstane?! Protože já jsem s tebou rád, víc než s kýmkoliv jiným, nedokážu si představit, že by se mohlo stát něco, kvůli čemu bych od tebe odešel! Chápeš?!''


Zvednul se. Jediným prudkým pohybem mě strhnul k sobě do náruče a zabořil mi hlavu do krku. Líbal mě. Nevím, kde se v něm zlomila ta jeho neomylná skutečnost, že se mnou nesmí spát. Položil mě na postel. Když to řeknu upřímně, začal jsem být nervózní. Je pravda, že tohle jsem chtěl, ale děsilo mě, že to šlo z ničeho nic. Nehledě na to, že to byl Gerard. Někdo u koho jsem si byl jistý, že ho stoprocentně miluju. A to je jiné, než nějaká záležitost na jednu noc. Tohle bylo o hodně důvěrnější.


Nechoval se ke mně příliš opatrně, ale taky ne příliš hrubě. Svléknul mě i sebe jenom do spodního prádla. Nedopustil se ani té normální a až vtipně běžné chyby v překonání rozepínání pásku, rozepnul ho jako by byl jeho vlastní. Choval se dokonale. Všechno naprosto perfektní, až to bylo trochu nepřirozené. Obkročmo si na mě sednul. Nic víc neudělal, jenom na mě koukal.


''Vážně to chceš?'' Cítil jsem, že je za tou otázkou mnohem více věcí, než jenom tohle.


Přikývl jsem. Bál jsem se promluvit, abych nezkazil tuhle chvíli, nebo abych se neprobudil, nebo abych se neztrapnil tím, že se mi třese hlas.


Sklonil se ke mně a mučivě dlouhou dobu se mi koukal do očí. Chtěl se asi přesvědčit, že to myslím vážně. Po pár minutách, kdy už jsem se pomalu začal odhodlávat k tomu, abych mu něco řekl, se ke mně sklonil, a jemně mě políbil na rty. Potom se přesunul na krk.


Bez přemýšlení jsem automaticky zvrátil hlavu tak, aby měl lepší přístup. Chtěl jsem ho obejmout, ale držel mi ruce. Mučil mě tím. Pomalu se odtáhl od krku a rty přejel přes hrudník až na břicho. Styděl jsem se za to, že moje břicho neoplývalo svaly. Zdálo se ale, že to Gerardovi ani v nejmenším nevadilo.


Přesunul se ještě níž a balancoval těsně při okraji mých černých boxerek. Tentokrát nezměnil pozici tak rychle jako předtím. Nepokračoval níž, užíval si to, že se můžu zbláznit napětím. Už to bylo skoro opravdové mučení, protože moje erekce byla teď už skoro k nevydržení.


Konečně přišel jemný dotyk, a i když byl jemný, bylo to pro mě, jako dar z nebes. Stáhnul mi poslední kus oblečení a já cítil, jak mě bere do úst. Všechno dělal tak jemně, jakoby se bál, že se mi něco stane. Nechtěně jsem škubnul rukou a už už jsem se dotknul jeho hlavy, abych si ji přidržel v rozkroku, už už jsem jí chtěl stáhnout rychle pryč, když mě za ní Gerard chytil a vrátil jí tam, kam jsem jí chtěl původně položit.


Odhrnul jsem mu pramínky vlasů, které mi zabraňovali ve výhledu na jeho tvář. Nemohl jsem se ubránit pocitu, že je roztomilý. Měl trošku zčervenalé tváře. A taky jsem se nemohl ubránit pocitu, že ho miluju. Byl krásný.


Zase se vrátil zpátky k mému krku. Potom se mi tázavě podíval do očí. A já mu odpověděl tak, že jsem kolem něj obmotal nohy a jeho rozkrok si přitiskl k zadku. Trochu se mu rozšířili zornice a potom se natáhl do šuplíku u postele. Odtamtud vytáhl lubrikant, který tam z pro mě nevysvětlitelného důvodu byl. Plánoval to?


Zacítil jsem trochu chladu a vlhko. A pak už jenom ten známý tlak. Tentokrát to pro mě bylo ale jiné. Byl to on.


Začal do mě pomalu přirážet. Chtěl jsem se mu koukat do očí. Odhrnul jsem mu vlasy z obličeje a naskytl se mi pohled na naprosto odrovnaného Gerarda. Měl zároveň výraz naprosté rozkoše a na druhou stranu výraz mučednický. Přitáhl jsem si jeho hlavu blíže k obličeji, abych ho mohl políbit.


Cítil jsem, jak Gerard zrychlil. Už jsem se blížil k vrcholu, a vypadalo to, že i on je na tom stejně. Nakonec mi kapitulovaně zasténal do ucha. A já mu za chvíli odpověděl úplně stejně.


Cítil jsem jeho lásku. Všude. Nechápal jsem, čeho se bál. Neublížil mi v žádném možném bodě. Byl dokonalý. Pro mě to byl ten nejúžasnější chlap vůbec.A právě s ním jsem zažil svůj nejúžasnější sex.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Valence poison Valence poison | Web | 27. ledna 2014 v 16:48 | Reagovat

Jéééééé :D :3 :D Konečne!!! :D :D :D
Som rada že sa niekam konečne posunuli, len uvidíme ako to bude ďalej no :) Či to fakt niečo medzi nimi neskazí :)
A prosím pokračko skôr :)

2 Anett Anett | 28. ledna 2014 v 17:54 | Reagovat

Konečně! :D Nechápu, čeho se Gerard tak bál, ale třeba to ještě vysvětlí :D Každopádně je to bezvadný, těším se dál :-)

3 Valence poison Valence poison | Web | 18. února 2014 v 22:19 | Reagovat

kedy bude pokračko ? :/ nemám čo číííítať :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama