Hotel (30)

31. července 2016 v 11:57 | Schulli |  Hotel
Po dvou nakopnutích, jsem se konečně odhodlala dopsat další díl Hotelu. První nakopnutí bylo od samotných MCR s jejich Fake Your Ressurection (pořád mě to mrzí) a druhé nakopnutí bylo od blogu samotného, kde mi (zase) přišlo upozornění, že jsem se 3 měsíce nepřihlásila na svůj účet. Mám dost silný pocit, že mé psaní není to co bývalo, ale snažím se udržet si vůli Hotel dopsat. Je to jedna z věcí na kterou občas myslím a já mám pocit, že je má povinnost ho dopsat. Vím, že sem někdo zabloudí jednou za půl roku, stejně jako já a že tenhle blog je v podstatě mrtvý. Já z něj dělám jenom takového zombieka svými minimálními příspěvky. Tohle je první příspěvek za rok 2016 jen tak mimochodem. A to zní pěkně hrozně. Mám dojem, že i Frerard je tak trochu mrtvý, blogy které jsem navštěvovala od začátku mé posedlosti MCR jsou buď kompletně mrtvé, nebo také zveřejňují jednou za 'sto let'. Spousta pisatelek frerard buď vyrostla a mají jiné starosti, nebo prostě otočily list. Nostalgie jak blázen, když někam zabloudím. Upřímně bych měla bloudit hlavně sem a něco s tím udělat. Těm, co se sem nějak dostanou, přeji krásné čtení dalšího dílu a snad brzy sesmolím další.

Gerard vypadal, že už spí, rychle jsem se převlékl a vlezl k němu do postele.


''Kde jsi byl?'' zeptal se mě najednou. Takže byl ještě vzhůru.


''Byl jsem na zahradě, chtěl jsem být chvíli na čerstvém vzduchu.'' odvětil jsem popravdě.


''A byl jsi tam sám?''


Nebudu mu lhát. Měl jsem čisté svědomí. ''Nebyl, povídal jsem si s knihovníkem.'' nechtěl jsem zmiňovat Jaredovo křestní jméno, abych Gerarda neprovokoval tím, že si jsme nějak moc blízcí.


''S Jaredem? Dobře.'' odpověděl klidně.


Hrklo ve mně, když on zmínil jeho jméno. Jared byl dříve přece taky Gerardův komorník, jako já. Zároveň jsem toužil vědět, jaký vztah měl s ostatními muži, kteří pro něj pracovali, ale naproti tomu jsem se to nechtěl nikdy dozvědět. Docela mě užírala ta moje zvědavost, ale nechtěl jsem se podvolit.''Nerozčiluje tě to?'' nechtěl jsem to jen tak nechat být.


''Co přesně máš na mysli?'' otočil se ke mně.


''To s Jaredem... že se bavím s někým jiným než s tebou... promiň mi to, ale normálně by ses nechoval tak klidně.''


''Protože vím, že Jared miluje jenom jednu osobu a díky tomu se nemusím bát, že by chtěl tebe.''


Nevím, jestli se mi tahle odpověď líbila. Mám dojem, že se mi nelíbila ani trochu. A tak jsem se prostě otočil a snažil se usnout. Najednou jsem si vzpomněl, o čem jsme se s Jaredem bavili.


''Ještě jednou se omlouvám za to, co jsem během té hádky všechno řekl. Jared mi řekl, že opravdu nikdo nic neví.'' chytnul jsem ho za ruku.


''V pořádku.'' usmál se a ruku na oplátku stiskl.


***

Sžírala mě nuda. Pokaždé, co jsem dostal od Gerarda volno, jsem se jenom kopal do zadku. Párkrát jsem se byl projít v zahradě, ale přitom jsem se snažil nepotkat Jephu. Nechtěl jsem se s ním vůbec bavit. Vím, že nemám právo si ho přivlastňovat, ale stejně mi vadí, že k němu na pokoj chodí někdo další.


Nudu jsem se snažil zahnat všelijak. Nechutně dlouhými koupelemi, přerovnáváním věcí po pokoji, dokonce jsem se párkrát pokoušel i cvičit. Nemusím ani říkat, jak katastrofálně to cvičení dopadlo. Po pár dnech mi to konečně došlo. Kytara. Věděl jsem ale, že jsem jí nechával vedle stolu, tak proč jsem jí nakonec našel vzadu ve skříni? Předpokládám, že mi tu někdo musel šmejdit, i když teda nechápu, k čemu by to někomu bylo.


Dál jsem to tedy neřešil a začal ladit kytaru, která po několika měsících byla pořádně rozladěná. Když konečně zněla tak jak měla, někdo zaťukal na dveře. Pár nadávek o tom, jak mě zrovna teď bude někdo obtěžovat, jsem si nechal pro sebe a šel jsem otevřít dveře. Byl tam Jepha.


''Ahoj, můžu dál?'' usmál se na mě.


Nic jsem neodpověděl, protože mi tak nějak vypadla všechna slova. A tak si mlčení vyložil jako souhlas a vešel dovnitř s tím, že za sebou hned zavřel dveře.


''Co chceš?'' konečně jsem se vzpamatoval. No uznávám, nebyl jsem moc milý. Na tuhle otázku zvedl jenom obočí a mně se přestávalo líbit, kam to míří. Stál těsně u mě, tak jsem udělal tak dva kroky do zádu. Hlavně udržovat bezpečný odstup.


''Noo, přece jsme se dlouho neviděli, tak proč jsi taková netýkavka?''


''Nemám teď prostě náladu se s někým bavit. Takže jestli přímo něco nepotřebuješ...'' nevěděl jsem jak se z tohohle vykroutit. Zaprvé jsem teď opravdu neměl náladu s někým házet řeč, zadruhé obzvlášť s Jephou a zatřetí jsem měl neodbytný pocit, že si nechce jenom povídat.


Najednou jsem uslyšel kroky za dveřmi. Uvědomil jsem si, že už je dost pozdě a došlo mi, že jediný kdo to může být je Gerard. Nechtěl jsem vědět, jak by Gerard reagoval na jiného muže v mém pokoji a tak jsem Jephu chytnul za loket a odtáhl do koupelny a zavřel za ním dveře, přičemž jsem mu ještě stihl naznačit, že má být zticha.


Sotva jsem se otočil, tak ve dveřích stál Gerard. On se neobtěžoval s klepáním. Ani mě nepozdravil a už stál u mě, vypadalo to, že chce jít rovnou do postele, ale těsně přede mnou se zastavil a podíval se na mě divným výrazem.


''Ty ses ještě nekoupal?''


''Uhm... ne ještě ne. Ladil jsem kytaru, víš?'' ukázal jsem na postel, kam jsem jí předtím položil. Docela mě štvalo, že jsem si ani nestihl zahrát.


''Aha... úplně jsem zapomněl, že vůbec umíš na kytaru. Co kdybys mi něco zahrál?'' usmál se na mě Gerard.


''Dobře, musím tě ale upozornit, že už jsem vypadl ze cviku.'' sdělil jsem mu, zatímco jsem se snažil vymyslet, co bych mu mohl zahrát. Po několika měsících, co jsem na kytaru ani nesáhl, jsem měl problémy si všechno vybavit. Bezcílně jsem brnkal na struny, až jsem si vzpomněl na nějakou melodii. A tak jsem hrál a hrál.


''Co to bylo za píseň?'' zeptal se mě Gerard, co seděl v čele postele a koukal na mě.


''Nevím. Nemůžu si vzpomenout na název.'' To byla pravda. Věděl jsem, že tohle bude další brouk v mé hlavě hned po případu Gerard a Jared.


''Nechci nic říkat, ale už je dost pozdě. Půjdeš se tedy vykoupat, abychom si mohli jít lehnout?''


''Jo jasně.'' řekl jsem a vlezl do koupelny. V tu chvíli jsem si uvědomil, že tam celou dobu byl Jepha. Nechápu, jak jsem na něj mohl zapomenout. Gerard ho vidět nemohl, protože seděl za rohem na okraji vany. Rychle jsem za sebou zabouchl dveře a pro jistotu ještě zacvakl zámek.


Nejdřív jsem pustil sprchu, protože jsem nevěděl jak moc dveře těsní zvuk a pak jsem se otočil na Jephu. Ten na mě koukal s povytaženým obočím.


''Tak co, nechtěl ses vykoupat?'' uculoval se.


''Jak tě dostanem ven?'' ignoroval jsem jeho otázku. Nemohl tu přece zůstat celou noc.


''V klidu. Počkám, až usne a pak odejdu. Jen nech pootevřené dveře, ať slyším, jestli je čistý vzduch.'' Jeho odpověď mi přišla překvapivě logická i když se mi moc nelíbilo, že uslyší, o čem si s Gerardem povídáme. Doufám tedy, že dnes si budeme jen povídat.


Právě teď byl opravdový problém to, že se potřebuju vykoupat. Pochybuju, že by Gerard nerozeznal mé nechutné zpocené já od mého voňavého a vykoupaného já. Nerozhodně jsem se podíval na sprchu a Jepha na mě házel pohled 'jen do toho'. Nejsem nějaká stydlivka, ale s Jephou jsem se úplně v bezpečí necítil.


''Už se konečně svlíkneš, nebo to mám udělat já?'' ušklíbal se. ''Jestli je ti to zatěžko tak já se klidně otočím zády.''


''No to by bylo celkem fajn.''


''Počkat, to s těma zádama nebo s tím, že tě svlíknu?''


''To s těma zádama.'' Věděl jsem, že být v koupelně společně s Jephou není zrovna výhra, ale vybírat si zrovna nemůžu. Konečně se otočil zády a já taky, protože jsem se na něj koukat vůbec nechtěl. Vlezl jsem pod sprchu a snažil se co nejrychleji umýt, abych už konečně mohl vypadnout. Otočil jsem se pro ručník a Jepha stál přímo za mnou.


''Hele, udržuj si odstup.'' mám dojem, že to v mé hlavě znělo o hodně víc rázně než ve skutečnosti. Snažil jsem se nebrat na vědomí, že Jepha už je taky nahý a cpe se ke mně do sprchy.


''Vážně jsi dneska nějaká netýkavka.'' zasmál se potichu Jepha. ''Neříkej, že se ti to minule nelíbilo.'' přiblížil se ještě o krok.


''Já... nechci. Nechci spát s nikým jiným než s Gerardem.'' snažil jsem se, aby to znělo jako pevné rozhodnutí. Asi se mi to moc nepodařilo, protože mě začal líbat. Snažil jsem se odtáhnout a on po chvíli přestal.


''Lháři.'' podíval se mi do očí a nečekaně mě plácnul po zadku. Málem jsem vyjekl, ale nějak jsem to v sobě zadusil. ''Pro dnešek tě nechám být, v posteli ti už leží někdo jiný a já budu hrát férově.'' vylezl ze sprchy a nechal mi dostatek prostoru, abych se i já mohl usušit a obléknout.


Konečně jsem se dostal pryč z koupelny, a když jsem přišel k posteli, zjistil jsem, že už spí. To se zrovna dneska hodilo a tak jsem se rychle vrátil ke koupelně a naznačil Jephovi že může jít. Ten naštěstí nedělal žádné zbytečnosti a rychle zmizel z mého pokoje.


Zhasnul jsem a lehl jsem si do postele vedle Gerarda.


''Co to mělo znamenat?'' ozval se chladný hlas.


Gerard nespal. A do hajzlu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 She. She. | 6. října 2016 v 22:00 | Reagovat

Po šíleně dlouhé době mě napadlo se tady kouknout...a ty si to ještě NEVZDALA! :) ...neskutečně mě to těší, protože to co píšeš je...na dnešní poměry..řekněme velmi kvalitní :D ..Ne že bych se v tom nějak vyznala, ale vzhled k tomu co jsi zmínila výše, tak jsou frerard blogy mrtvé a nebo...mrtvé. Jediné místo, které ještě poměrně žije je Wattpad a to je /bohužel/ trochu jiná liga.
Jinak k příběhu: ohmm...je to fakt...není to jako předtím...přijde mi to totiž ještě lepší :D ...je to na úrovni, ale zároveň to není vyumělkované...působí to spontáně...bože...jenom s tím, prosím, nesekni...:) ...ten závěr kapitoly...zajímá mě, co na to chladný Gerard :D

2 Schulli Schulli | 17. října 2016 v 13:50 | Reagovat

[1]: Velmi děkuji za pochvalu, a když si to zmínila, asi je mé psaní opravdu víc spontální, protože to není jako před těmi roky, kdy jsem si k frerardu pravidelně sedala a psala. Teď prostě píšu jak to přijde, když to přijde. :D

Opravdu mě překvapilo, že se tu někdo zastavil, protože statistiky návštěvnosti, většinou ukazují macatou nulu. :D Udělalo mi to hroznou radost. :)

Komentář beru jako další nakopnutí k dopsání nové kapitoly, kterou mám rozpracovanou zase už dva měsíce. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama