Leden 2018

Hotel (Epilog)

19. ledna 2018 v 1:30 | Schulli |  Hotel
Tak je to tady. Úplně poslední kapitola Hotelu. Nemůžu uvěřit tomu, že první kapitolu jsem napsala před téměř pěti lety. To jsem byla v prvním ročníku na střední. A teď jsem ve druháku na univerzitě. Absolutně šílené. Můj mozek to nedokáže vůbec zpracovat. Je to důkaz mojí neschopnosti, ale zároveň mé odhodlanosti Hotel dokončit. Hotel je něco, na co jsem pyšná, ale zároveň se stydím za to, co jsem napsala v minulosti, protože některé kapitoly, odstavce či dialogy jsou hrozné. Ale co naplat, člověk roste a má jiný pohled na svět, jinak se vyjadřuje atd. Ale už přestanu plácat, stejně nedokážu zformulovat kloudnou myšlenku.

Teď to nejdůležitější... Všem, co Hotel, kdy četli, kdo komentovali, kdo mě povzbuzovali: DĚKUJU! ♥ Jsem šíleně ráda, že moje povídky a můj blog někomu mohl poskytnout zábavu, i když jen na chvíli a jen pár lidem.

A protože se člověk stále učí něčemu novému, pod menu na levé straně je možnost vložit svůj email. Jestliže to uděláte, měl by vám přijít email pokud bych náhodou ještě někdy něco na blog zveřejnila. Kdybych na tuhle možnost přišla o pár let dřív, bylo by to pro to pro všechny čtenáře Hotelu mnohem jednodušší. Na to už je ale pozdě. :D

Nakonec už jen popřeji příjemné čtení a doufám, že se závěrem Hotelu nikoho nezklamu. :) (A ještě připomínka, že jsem asi před měsícem postovala ještě jednu kapitolu, co předchází tomuto Epilogu, tak aby to někoho nezmátlo! :))